Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DC- Сухий контейнер- тип контейнера.

FEEDER- Фідер- судно / лінія, що обслуговують порти віддалені від головних транспортних вузлів.

POD- Порт вивантаження.

Праздники сегодня

22. АРБІТРАЖ МІЖНАРОДНОЇ ТОРГОВОЇ ПАЛАТИ

Договірні боку, бажаючі мати можливість звернутися в Арбітраж Міжнародної торгової палати в випадку розбіжностей с їх партнером по договору купівлі - продажу, повинні спеціально і чітко домовитися об Арбітражі Міжнародної торгової палати в своєму договорі купівлі - продажу або, в разі відсутності єдиного договірного документа, при обміні кореспонденцією, яка являє собою договір між ними. Факт включення одного або декількох варіантів Інкотермс в договір або пов'язану с цим кореспонденцію сам по себе НЕ являє собою домовленістю о можливості звернутися в Арбітраж.

Міжнародна торгова палата рекомендує наступне стандартне умова об арбітражі: Усі розбіжності, випливають з / або в зв'язку с справжнім договором, повинні остаточно вирішуватися в відповідно с Правилами Арбітражу Міжнародної торгової палати одним або більше арбітрами, призначеними в відповідно с зазначеними Правилами.


 

3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна

Пропонуються риба і морепродукти від в'єтнамського виробника. Широкий асортимент сушених снеків. Контракт укладається безпосередньо з виробником. Умови поставки, оплати, терміни, приклади вантажосупровідних документів та сертифікатів представлені за адресою. 


Сухофрукти. Фруктовий гербарій ТЕКСТ: ОЛЕНА ТРОФІМОВА / / ФОТО: ДМИТРО ТЕРНОВИЙ ФРУКТОВИЙ
Історія арахісу Арахіс
У світі є багато прикладів кооперації, коли виробники об'єднуються в один союз, картель,Быстрая навигация: