Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BOOKING NOTE - Заявка на перевезення- використовується для резервування місця і тари, інформація, зазначена у заявці, не є основою для заповнення коносамента, після подачі заявки заявник приймає на себе обов'язки надати вантаж до зазначеного терміну.

HC - Хай Кьюб- контейнер підвищеної місткості. Дивіться в типах контейнерів.

RF - Рефрижераторний контейнер.

Праздники сегодня

2. ЧОМУ ІНКОТЕРМС ПЕРЕГЛЯДАЮТЬСЯ?


Основний причиною послідовних редакцій Інкотермс була необхідність адаптувати їх к сучасної комерційної практиці. Так, при перегляді 1980 був введений термін "франко перевізник" (тепер FCA ) для розгляду частих випадків, коли пунктом отримання товар? При морської торгівлі більше не був традиційний пункт FOB (проходження через поручні судна), а пункт на суші перед завантаженням на борт судна, де товар був покладений в контейнер для наступної транспортування морем або комбінацією різних транспортних коштів (так звані змішані або мультимодальні перевезення). Далі, при перегляді Інкотермс в 1990 статті, що стосуються обов'язки продавця надати підтвердження поставки, дозволили замінити паперову документацію EDI-повідомленнями при умови, що сторони заздалегідь домовилися здійснювати спілкування за допомогою електронної пошти. Ні необхідності говорити, що постійно робляться зусилля по вдосконаленню складання і подання Інкотермс с метою полегшення їх практичного здійснення.


 

23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами

Продам від виробника китайський арахіс Продам від виробника китайський арахіс врожаю 2010 в асортименті і морепродукти ( кальмар сушений стружкою , кільцями, скибочками; жовтий полосатик; анчоуси; ставридка, жовта піщанка; вугор; сушений гребінець; восьминіг; "тещин мова "; сушені креветки та ін снеки). Мінімальний об'єм- 1 контейнер. Ціни виробника. 


Арахісове масло - дієтичний продукт Арахіс (Arachis), рід трав'янистих рослин сімейства метеликових. Отримують
Арахіс: з сімейства бобових Арахіс (Arachis hypogaea)- різновид сімейства бобових Fabaceae, уродженець Південної
Пангасіус з яблуками і корицею Вам будуть потрібні : філе пангасіусаБыстрая навигация: