Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 AI- «Все включено»- означає, що вартість перевезення включає всі додаткові збори, передбачені умовами перевезення. Наприклад, якщо мова йде про фрахт на умовах CY / CY, це означає, що в ставку, крім фрахту, навантаження і вивантаження, також включені всі супутні витрати, такі як BAF, CAF і т. д.

LI - Лінійні умови при відправленні- умови, за яких експедитор надає наступні послуги, стоімсоть яких включена в ставку фрахту: зняття контейнера з транспортного засобу (авто, залізничного), розміщення на терміналі (CY), навантаження на судно.

WM - Основа для нарахування фрахту- вага або об'єм, застосовується в залежності від того, який показник (вага або об'єм) більше.

Праздники сегодня

18. РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВИКОРИСТАННЯ

 

В деяких випадках вступ рекомендує використовувати або не використовувати той або іншої термін. Це особливо важливо в відносно вибору між термінами FCA і FOB . К жаль, працівники торгівлі продовжують використовувати термін FOB там, де він абсолютно недоречний, при цьому змушуючи продавця нести ризики внаслідок передачі товару перевізнику, названому покупцем. FOB можливо використовувати тільки там, де товар призначений для поставки «через поручні судна » або, в крайньому випадку, на судно, а не тоді, коли товар передається перевізнику для наступної вантаження на судно, наприклад, завантажений в контейнери або занурений на вантажівки або в вагони в так званому «ро-ро» транспорті.

Таким чином, по вступ к терміну FOB було зроблено настійна попередження про те, що термін не слід використовувати, коли сторони не мають намір поставляти товар через поручні судна. Трапляється, що сторони помилково використовують терміни, призначені також для перевезення товарів морем, коли передбачається інший вид транспорту. Це може поставити продавця в положення, коли він не може виконати своє зобов'язання представити покупцеві відповідний документ (наприклад, коносамент, морську накладну або електронний еквівалент). Таблиця, наведена вище в параграфі 17, показує, який термін слід використовувати для кожного виду транспорту. Крім того, по введення к кожному терміну вказується, можна Чи використовувати його для всіх видів транспорту або тільки для перевезення морем.


 

23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт
9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника

Кокосова стружка з Філіппін. Низька ціна. Продам філіппінську кокосову стружку різної нарізки. Ціну кокосів, умови поставки, оплати можна побачити за адресою. Доступна та інша продукція- кокосове масло, бананові чіпси, сухофрукти. 


Після скасування ввізних мит на філе риби обсяги імпортованих рибних продуктів ростуть стрімкими
Арахіс корисний Арахіс відомий репутацією некорисної пивний закуски, але недавні дослідження виявили, що в ньому
Алергія на горіхи Горіхи, включаючи і деревні горіхи, і земляний арахіс, відносяться до найпоширеніших харчових алергенів.Быстрая навигация: