Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CUT OFF TIME - Контрольний час завезення вантажу на термінал і оформлення відповідних документів на рейс.

FR- FLAT RACK - тип контейнера- дивіться в типах контейнерів.

TKL- Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до перевантажувального обладнання в порту відправлення / призначення; вартість перевезення включає крім фрахту завантаження / розвантаження з / на судно, не включає підвезення / відвоз до / від перевантажувального оборудованія.Данние умови перевезення часто використовуються в портах, контейнерні термінали (CY) в яких вилучені від лінії причальної стінки і доставка до / з місця завантаження / розвантаження є додатковою операцією.

Праздники сегодня

16. ОГЛЯД ТОВАРУ

По багатьох випадках покупцю можна рекомендувати домовитися об огляді товару до або в момент передачі продавцем для перевезення (так званий огляд перед відправкою або PSI). Якщо договір не передбачає іншого, покупець сам оплачує вартість такого огляду, який проводиться в його власних інтересах.

Однак, якщо огляд проводився для того, щоб дати продавцеві можливість виконати будь-які обов'язкові правила, застосовні к експорту товару в його власної країні, він повинен сам оплатити такий огляд, якщо не використовується термін EXW , так як при використанні цього терміна витрати по огляду лежать на покупця.


 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами
№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами

Китайський арахіс, оптові поставки. Арахіс , сухофрукти, сушений кальмар та інші товари від виробника з Китаю. Детальну інформацію про компанію постачальника, умови поставки, оплати, термінах Ви можете отримати за адресою. У відповідних розділах сайту можна ознайомитися з поточними котируваннями, подивитися приклади відвантажувальних документів, сертифікатів тощо 


Горіхова дієта У 1920 році Джон Харві Келлог, медичний директор санаторію Батл-Крика написав статтю, названу
У світі є багато прикладів кооперації, коли виробники об'єднуються в один союз, картель,Быстрая навигация: