Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CFS - Склад консолідації- 1. Cклад, в якому здійснюється консолідація та завантаження / розвантаження в / з морські контейнери. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до CFS; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до CFS (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, розміщення на CFS).

FO- Вільно від вивантаження- умова перевезення в місці призначення- означає, що фрахт не враховує вартості вивантаження з судна.

SOC- Контейнер- власність відправника (клієнта).

Праздники сегодня

15. УПАКОВКА

В більшості випадків сторони заздалегідь знають, яка упаковка необхідна для надійної перевезення товару в місце призначення. Проте, так як обов'язок продавця упакувати товар може значно змінюватися в залежно від способу та тривалості передбачувану транспортування, полічено необхідним передбачити обов'язок продавця упакувати товар відповідно умовам транспортування, але тільки в тієї міри, в якої йому відомі обставини, пов'язані з транспортуванням, до укладення договору продажу (порівняй статті 35.1 і 35.2 б Конвенції ООН 1980 о договорах по міжнародної продажу товарів, в якої товар, включаючи упаковку, повинні «відповідати будь конкретної мети, прямо або побічно відомої продавцеві на момент укладення договору, за винятком випадків, коли обставини свідчили, що покупець не покладався або йому було недоцільно покладатися на знання і судження продавця »).


 

Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано

Поставка кокосової стружки від виробника з Філіппін. Пропонується дешева філіппінська кокосова стружка , бананові чіпси, сухофрукти. За адресою Ви дізнаєтеся детальну інформацію про виробника, про основні умови поставки, оплати, терміни; зможете подивитися поточні ціни, приклади вантажосупровідних документів та інше. 


Горіхова комора З наукової точки зору арахіс - зовсім не горіх, а однорічна трава сімейства
У гробниці китайського імператора виявили арахіс Китайські вчені підтвердили, що виявлені в 1990 р. в одній із стародавніх
Арахіс корисний Арахіс відомий репутацією некорисної пивний закуски, але недавні дослідження виявили, що в ньомуБыстрая навигация: