Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CONSIGNEE- Одержувач- особа, якій передається вантаж у місці призначення.

OGC- Негабаритний вантаж.

POL- PORT OF LOADING- Порт навантаження.

Праздники сегодня

14. МИТНА ОЧИЩЕННЯ

Термін « митна очищення » викликав різночитання.

Таким чином, при кожної посиланням на обов'язок продавця або покупця приймати на себе зобов'язання, пов'язані з проходженням товару через митницю країни експорту або імпорту, тепер слід роз'яснення, що ця обов'язок включає в себе не тільки оплату мита і всіх інших зборів, але також виконання і оплату всіх адміністративних дій, пов'язаних с проходженням товару через митницю і інформацією влади в цієї зв'язку.

Далі в деяких областях вважалося, хоча і абсолютно неправомірно, непотрібним використовувати терміни, мають справа с обов'язком митної очищення, коли подібно ситуації в країнах - членах Європейського торгового союзу або інших областях вільної торгівлі отсутствует обов'язок оплачувати митний мито і відсутні обмеження по імпорту або експорту.

Для уточнення цих ситуацій в статті А.2. І Б.2., А.6. І Б.6. Відповідних термінів Інкотермс 2000 були додані слова «якщо це буде потрібно», щоб терміни використовувалися без будь-якої двозначності в випадках, коли митні процедури не потрібні.
Звичайно бажано, щоб митна очищення була організована стороною, постійно проживає в країні, в якої повинна відбуватися ця очищення, або по крайнього мірою будь-ким, чинним від імені цієї сторони.

Таким чином, експортер зазвичай проводить митний очистку для експорту, в то час як імпортер повинен очищати товар для імпорту.

Інкотермс 1990 відрізнялися від цього принципу по торговим термінам EXW і FAS (обов'язок митної очищення на покупці) і DEQ (обов'язок митної очищення на продавця), але в редакції Інкотермс 2000 терміни FAS і DEQ покладають обов'язок митної очищення товару для експорту на продавця, а товару для імпорту - відповідно на покупця, в то час, як термін EXW, представляє собою мінімальні обов'язки продавця, був залишений без змін (обов'язок за митну очистку для експорту покладається на покупця).

В відповідно с терміном DDP продавець окремо погоджується зробити то, що випливає з самого назви терміна - Доставлено, Мито Оплачено, а саме очистити товар для імпорту і оплатити будь-які випливають з цього мита.


 

9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника

Продаж арахісу. Країна походження- Аргентина. Пропонується арахіс з Аргентини за дуже хорошими цінами: ядра арахісу, арахіс бланшований, арахіс в шкірці. Для виробників пропонуються спеціальні умови поставки та знижки оптовикам. 


Пангасіус в сметані з овочами Вам будуть потрібні : пангасіус (філе)- близько
Варений арахіс корисніше смаженого Варений арахіс - традиційне ласощі в південних штатах США - не тільки
Кальмари 6 шт., Начинка: рис 1 стакан, кукурудза 1 банка, цибуля ріпчаста 1 шт., Перець чорнийБыстрая навигация: