Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BAF- Бункерна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від вартості палива на міжнародному ринку

NVOCC- Перевізник, що володіє певним обсягом вантажних приміщень на судні, яким він не володіє і не керує, що володіє правом видання бортових коносаментів.

STUFFING- Стафіровка- завантаження контейнера.

Праздники сегодня

13. МОЖЛИВОСТІ ПОКУПЦЯ В СТОСОВНО МІСЦЯ ВІДВАНТАЖЕННЯ

 

В деяких ситуаціях може виявитися неможливим на момент укладення контракту купівлі - продажу прийняти точне рішення щодо конкретного пункту або навіть місця, в яке продавець повинен доставити товар для перевезення. Наприклад, на цей момент могла бути просто вказана територія або досить велика місце, наприклад, морської порт. При цьому зазвичай потім обмовляється, що покупець має право або зобов'язаний назвати пізніше більше конкретний пункт на цій території або місці.

Якщо покупець зобов'язаний назвати конкретний пункт в відповідно с вищевикладеним, результатом невиконання ним цієї обов'язки може виявитися відповідальність за ризики і додаткові витрати (статті Б.5. і Б.7. усіх термінів). Крім того, відмова покупця від права вказати конкретний пункт може дати продавцеві право обрати найбільш підходящий для нього пункт ( FCA стаття А.4).


 

Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника

Арахіс з Китаю, прямі поставки. Від виробника: арахіс з Китаю . Арахіс (довгий, круглий, бланшований, в шкірці, смажений). Контракт прямий, ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


Дуже цінним продуктом є морський гребінець, особливо м'язів (м'ясо) гребінця, в якому міститься
Арахісове масло - один з корисних продуктів для дітей Арахісове масло - один з корисних продуктів
Сухофрукти. Фруктовий гербарій ТЕКСТ: ОЛЕНА ТРОФІМОВА / / ФОТО: ДМИТРО ТЕРНОВИЙ ФРУКТОВИЙБыстрая навигация: