Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BONDED WAREHOUSE- Склад, що знаходиться під митним контролем, товари на якому зберігаються без обкладення державними податками: митний склад або склад тимчасового зберігання.

GENERAL CARGO - Генеральний вантаж- вантаж, який може бути перерахований, тобто вантаж, упакований в тару, або штучний вантаж, у тому числі: ящики, мішки, бочки, тюки, контейнери і т. д.

TRANSHIPMENT- трансшипменту- зміна в транзитному порту судноплавної лінії для доставки з / в порт не обслуговується лінією напряму.

Праздники сегодня

12. ЗВИЧАЇ ПОРТУ АБО КОНКРЕТНОЇ ТОРГІВЛІ

Так як Інкотермс пропонують комплект термінів для використання в різної сфері торгівлі і регіонах, неможливо завжди точно сформулювати обов'язки сторін. До деякою мірою тому необхідно посилатися на звичай порту або конкретної торгівлі або практику, яку самі сторони могли встановити в попередніх операціях (порівняйте Стаття 9 Конвенції ООН 1990 року о договорах для міжнародної торгівлі товарами).

Звичайно, бажано, щоб продавці і покупці постійно належним чином інформували друг друга о таких звичаях при обговоренні їх договорів і при виникненні неясностей пояснювали свою законної позицію відповідними статтями в своїх договорах купівлі - продажу. Такі спеціальні умови конкретного договору будуть замінювати або змінювати все, що було сформульовано як правило тлумачення різних термінів Інкотермс .


 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника
23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами

Аргентинський арахіс. Прямі поставки від заводу. Продаж арахісу оптом. Пропонуються сорти арахісу: Runner (Раннер) - ядра арахісу і бланшований арахіс, ядра арахісу сорти Редскін (з червоною шкіркою), високоолеіновий сорт ядер арахісу, високоолеіновий арахіс бланшований, арахіс в шкірці. 


Арахісове масло - природний антидепресант Арахісове масло дійсно містить ряд корисних
Після скасування ввізних мит на філе риби обсяги імпортованих рибних продуктів ростуть стрімкими
Основні країни-виробники арахісу Нижче наведена інформація за питомою вагою основних держав, які займаютьсяБыстрая навигация: