Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CBM- Метр кубічний- естесствено в метричній системі.

HC - Хай Кьюб- контейнер підвищеної місткості. Дивіться в типах контейнерів.

WM - Основа для нарахування фрахту- вага або об'єм, застосовується в залежності від того, який показник (вага або об'єм) більше.

Праздники сегодня

11. ВАРІАНТИ ІНКОТЕРМС

 

На практиці часто має місце ситуація, коли сторони самі хочуть домогтися більшою точності терміну, додаючи слова в терміни Інкотермс . Слід підкреслити, що Інкотермс не дають ніяких вказівок для таких додавань. Так, якщо сторони не можуть спертися на встановлену традицію торгівлі для тлумачення таких додавань, вони можуть зіткнутися с серйозними проблемами, коли неможливо забезпечити узгоджене розуміння таких додавань.

Наприклад, при використанні загальних виразів «Франко борт додано» або «Франко завод включаючи вантаження» неможливо домогтися єдиного розуміння під всім світі з тим, щоб зобов'язання продавця були розширені не тільки щодо вартості фактичної вантаження товару на судно або транспортний засіб, відповідно, але і включали ризик випадкової втрати або ушкодження товару в процесі навантаження. За цим причин сторонам настійно рекомендується точно пояснити, мають Чи вони в увазі тільки, що обов'язки або вартість операцій по навантаженні повинна лежати на продавця, або що він повинен також нести ризики до фактичного завершення навантаження. На цей питання Інкотермс не дають відповіді: отже, якщо договір також чітко не описує наміри сторін, сторони можуть зіткнутися с непотрібними труднощами і витратами. Хоча Інкотермс 2000 не передбачає багато з традиційно використовуваних варіантів, передмови к деяким торговим термінам тим не менше попереджають сторони о необхідності спеціальних умов договору, якщо сторони бажають вийти за межі умов Інкотермс .

EXW - Додається обов'язок продавця занурити товар на транспортний засіб покупця
CIF / CIP - Покупець потребує в додатковому страхуванні
DEQ - Додається обов'язок продавця оплатити витрати після розвантаження

В деяких випадках продавці і покупці посилаються на комерційну практику контейнерної торгівлі і торгівлі чартер - партіями. В цих обставин необхідно чітко розрізняти обов'язки сторін в відповідно с договором перевезення і їх обов'язками по відношенню друг к другу по договору купівлі - продажу. К жаль, немає авторитетних визначень таких виразів, як «контейнерні умови» і «збори за транспортну обробку на терміналі» (ТНС). Розподіл витрат в відповідно с цими умовами може бути різним в різних місцях і періодично змінюватися. Сторонам рекомендується пояснити в договорі купівлі - продажу, як ці витрати повинні бути розподілені між ними.

Вирази, часто використовувані в чартер - партіях, такі як «Франко борт додано», «Франко борт додано і наведено в стан готовності », іноді використовуються в договорах купівлі - продажу для точного пояснення того, в який мірою продавець в відповідно с терміном FOB повинен виконати укладання і приведення товару в стан готовності на борту судна. В тому випадку, коли додаються ці слова, необхідно пояснити в договорі продажу, ставляться Чи додані обов'язки тільки к затратам або к витрат і ризикам теж.

Як вже було сказано, були вжито всі зусилля, щоб терміни Інкотермс відбивали найбільш поширену комерційну практику. Проте в деяких випадках - особливо там, де Інкотермс 2000 відрізняються від Інкотермс 1990 - сторони можуть захотіти, щоб торговельні умови працювали по-різному. Їм нагадують о таких варіантах по вступ к термінам, вказуючи на це словом «Однако».


 

7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника
30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами

Продам кокосову продукцію з Філіппін. Дерево стружка різної нарізки, кокосове масло, бананові чіпси, сухофрукти. Подробиці можна дізнатися за адресою 


Олія арахісова Арахісове масло виготовляється за старовинними рецептами методом холодного
Риба пангасіус в пивному клярі Приблизний час приготування: 60 хвилин Інгредієнти,
У гробниці китайського імператора виявили арахіс Китайські вчені підтвердили, що виявлені в 1990 р. в одній із стародавніхБыстрая навигация: