Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 FCL- Повне завантаження контейнера одним відправником на адресу одного одержувача.

NVOCC- Перевізник, що володіє певним обсягом вантажних приміщень на судні, яким він не володіє і не керує, що володіє правом видання бортових коносаментів.

TRANSHIPMENT- трансшипменту- зміна в транзитному порту судноплавної лінії для доставки з / в порт не обслуговується лінією напряму.

Праздники сегодня

10. ВИРАЗ "БЕЗ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ"

Як видно з виразів «продавець зобов'язаний» і «покупець зобов'язаний » терміни Інкотермс мають справа тільки с зобов'язаннями, які сторони несуть друг перед одним. Слова «ні зобов'язань» були вставлені тому по усіх випадках, коли Одна сторона не несе зобов'язань перед інший стороною. Таким чином, якщо, наприклад, в відповідно зі статтею А.3. Відповідного терміна продавець зобов'язаний забезпечити і оплатити договір перевезення, ми зустрічаємося зі словами «ні зобов'язань» під заголовком «договір перевезення» в статті Б. 3.а), формулює позицію покупця. Коли ж ні Одна з сторін не несе зобов'язань перед інший стороною, слова «ні зобов'язань» з'являться стосовно к обом сторонам, наприклад, в відношенні страхування.

В обох випадках важливо підкреслити, що навіть хоча Одна сторона може бути в стані «ні зобов'язань» по відношенню к інший боці при виконання певного завдання, це не означає, що виконання цього завдання не в його інтересах. Так, наприклад, тільки тому, що покупець в відповідно с терміном CFR не несе перед своїм продавцем зобов'язань по висновку договору страхування в відповідно зі статтею Б.4., ясно, що в його інтересах укласти такий договір, так як по статті А.4. Продавець не несе таких зобов'язань по забезпечення страхування.


 

7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт
Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:

Продам арахіс з Аргентини. Знижки оптовикам. Калібри ядер аргентинського арахісу - 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. Якісні показники арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або подрібнені ядра - 4-6%. Урожай: 2010. Упаковка: 50 кг джутові або поліпропіленові мішки. Мінімальний об'єм- один контейнер.утепление фасада дома  


Олія арахісова Арахісове масло виготовляється за старовинними рецептами методом холодного
Пангасіус з В'єтнаму Пангасіус - річковаБыстрая навигация: