Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 FCL- Повне завантаження контейнера одним відправником на адресу одного одержувача.

MOTHER VESSEL - великотоннажні лінійне судно, яке обслуговує порти з великим вантажообігом. Дослівно материнське судно.

RAMP- Рампа- 1. Пристрій для переміщення вантажу з одного виду транспорту на інший. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до найближчої до відправника / одержувача рампи; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до рампи (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, термінальні услегі, навантаження на авто / жд транспорт, доставку до / від найближчої до одержувача / відправникові рампи).

Праздники сегодня

ПЕРЕДМОВА

Економіка світового господарства забезпечила бізнесу більше широкий, по порівнянні с попередніми роками, доступ к світовим ринкам. Товари продаються в більшому числі країн, великими обсягами і в більшому розмаїтті. Але по мірою зростання обсягів і складності міжнародних продажу збільшуються можливості виникнення розбіжностей і дорогих спорів, коли договори купівлі-продажу складені не належним чином. Інкотермс, офіційні правила міжнародної торгової палати для тлумачення торгових термінів, полегшують міжнародну торгівлю. Посилання на Інкотермс 2000 в договорі купівлі-продажу чітко визначає відповідні обов'язки сторін і зменшує ризик юридичних труднощів. С моменту створення Інкотермс міжнародної торгової палатою в 1936 році вони регулярно коригуються, щоб не відставати від розвитку міжнародної торгівлі. Інкотермс 2000 враховують поширення в Останнім час зон вільних від митних мит, збільшення використання електронної зв'язку в торговельних угодах і зміни в практиці транспортувань. Інкотермс 2000 пропонують більше просте і чітке тлумачення 13 термінів, кожен з яких був оновлено. Широкий досвід роботи комісії по міжнародної торгової практиці при міжнародної торгової палаті, членами якої є представники всіх частин світла і всіх секторів торгівлі, гарантують, що інкотермс 2000 відповідають потребам бізнесу по всім світі. Міжнародна торгова палата хотіла б висловити свою подяку членам комісії під головуванням професора Фабіо Фортолотті (Італія) робочої групи по торговим термінам під головуванням професора Яна Рамберга (Швеція) і проектної групі в складі професора Чарльза Дебаттіста (Голова - Велика Британія), Роберта де Роя (Бельгія), Філіпа Рапату (Франція), Енза Бредоу (Німеччина) і Франка Рейнольдса (США).
генеральний секретар міжнародної торгової палати Марія Ліванос Катті.


 

3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано

Продаж аргентинського арахісу. Прямі поставки. Продам аргентинський арахіс урожаю 2010 в асортименті. Калібри ядер арахісу- 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. 


Після скасування ввізних мит на філе риби обсяги імпортованих рибних продуктів ростуть стрімкими
Історія арахісу Арахіс
Горіхова комора З наукової точки зору арахіс - зовсім не горіх, а однорічна трава сімействаБыстрая навигация: