Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 COC- Контейнер перевізника, вартість використання контейнера включається у фрахт.

FOR- станція призначення. Вільно у вагоні / на платформі - умова перевезення під час поселення- означає, що обумовлена ставка провізної плати не включає соімость робіт з вивантаження вантажу з платформи / вагона, прибирання вагонів і т. д.

RAMP- Рампа- 1. Пристрій для переміщення вантажу з одного виду транспорту на інший. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до найближчої до відправника / одержувача рампи; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до рампи (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, термінальні услегі, навантаження на авто / жд транспорт, доставку до / від найближчої до одержувача / відправникові рампи).

Праздники сегодня

Горіхова дієта

Горіхова дієта

У 1920 році Джон Харві Келлог, медичний директор санаторію Батл-Крика написав статтю, названу "Горіхи Можуть Врятувати Народ" в межах його книги «Програма Сніданку» ;. Стаття Келлога представила горіхи як ідеальне джерело білка, особливо після першої світової війни і браку джерел м'яса всюди в Європі та Америці. Келлог пояснює, що горіхи, які раніше вважалися розкішшю в суспільстві, повинні зайняти місце м'яса як головного джерела білка в американській дієті. Основні причини, за якими горіхи не були введені в американську дієту - через ідеї, що горіхи були дуже важко перетравлюваними і відносно дорогими продуктами. Однак, в межах його статті, Келлог стверджує, що немає ніякого наукового доказу їх поганої перетравності і що ціна горіхів є порівнянною ціною м'яса.
Келлог представляє переваги горіховою дієти, пояснюючи їх вигоду американському населенню. Спочатку він стверджує, що на відміну від м'яса, горіхи вільні від кишкових бактерій, які присутні в м'ясі, типу E. coli. Горіхи також вільні від бактерій, які змушують швидко псуватися, і тому вони зберігаються протягом довгого часу. Вони вільні від паразитів, таких як солітер і трихінами, і не представляють велику загрозу споживачам.
Стаття Келлога і його заохочення строго вегетаріанської дієти приводили до нової оцінки горіхів і масел горіха як прекрасного джерела білка в американській дієті. 

16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника

Продам арахіс з Китаю. Продаж арахісу врожаю 2010 в асортименті. Мінімальний об'єм- 1 контейнер. Ціни виробника. Калібр арахісу- будь-хто. Ідею ціни можна побачити за адресою. 


Горіхи. Ботанічний визначення Ботанічні визначення Горіх в ботаніці - це прості сухі плоди
Після скасування ввізних мит на філе риби обсяги імпортованих рибних продуктів ростуть стрімкими
Арахіс Історія Арахіс, або земляний горіх, в дикому вигляді зустрічається в Південній Америці, в основномуБыстрая навигация: