Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 FCL- Повне завантаження контейнера одним відправником на адресу одного одержувача.

FO- Вільно від вивантаження- умова перевезення в місці призначення- означає, що фрахт не враховує вартості вивантаження з судна.

THC- Термінальна обробка вантажу- спочатку- будь-які послуги терміналу з обробки вантажу: завантаження / вивантаження з судна, переміщення в штабель, виставлення для проведення робіт і т. д. В даний час в практиці склалося наступне розуміння даного терміну- послуги з обробки вантажу, оплату яких у відповідності до звичаїв порту здійснює відправник, якщо це порт відправлення (oTHC), або одержувач, якщо це порт призначення (dTHC).

Праздники сегодня

Золота лакедра сушена (Golden Stripe Fish)

золотая лакедра сушенаялакедра - зграєва пелагическая риба великих розмірів. Живе як у відкритих, так і в прибережних водах. Досягає довжини 1 м і маси понад 10 кг. При північних міграціях часто супроводжує косяки сардини, скумбрії і анчоуса , за якими активно полює. Восени, з настанням холодів, відкочовує на південь, до місць зимівлі. Нереститься влітку, нерест порційний. Ікра і личинки пелагічні. Росте дуже швидко. Великі особини желтохвост - типові хижаки, що харчуються рибою. Молодь харчується дрібною рибою і зоопланктоном.
лакедра - цінний промислова риба. У Японії мальків желтохвост успішно вирощують в вигороджує мережами ділянках моря і використовують для приготування "сасимі" і консервів. У Примор'ї, на початку 50-х рр.. суду рибокомбінату ім. Ш. Г. Надібаідзе, які займалися гаманцеві промислом скумбрії, привозили досить багато желтохвост, помилково приймаючи його за тунця. Технологами ТІНРО в ті роки були випущені дослідні партії консервів з желтохвост: натуральні, в томатному соусі і бланшовані в маслі. В даний час промисел желтохвост в Примор'ї не ведеться.
 

30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника

Продаж арахісу. Країна походження- Аргентина. Пропонується арахіс з Аргентини за дуже хорошими цінами: ядра арахісу, арахіс бланшований, арахіс в шкірці. Для виробників пропонуються спеціальні умови поставки та знижки оптовикам. 


Алергія на горіхи Горіхи, включаючи і деревні горіхи, і земляний арахіс, відносяться до найпоширеніших харчових алергенів.
Сухофрукти нам допоможуть
Арахіс підземний арахісу земляного, арахіс культурний, земляний горіх (Arachis hypogaea), однолітникБыстрая навигация: