Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETA- Передбачувана дата прибуття.

GENERAL CARGO - Генеральний вантаж- вантаж, який може бути перерахований, тобто вантаж, упакований в тару, або штучний вантаж, у тому числі: ящики, мішки, бочки, тюки, контейнери і т. д.

POL- PORT OF LOADING- Порт навантаження.

Праздники сегодня

Фото китайських морепродуктів

Представляємо Вашій увазі асортимент китайських морепродуктів. Для перегляду збільшеного зображення і опису продукту натисніть ласка на зображення продукту. 

9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника
Сухофрукти Ціна

Пропонуються риба і снеки від в'єтнамського виробника. Є сертифікати для постачань морепродуктів в Європу та країни СНД. Поставки виконуються без посередників контейнерними партіями в будь-який зручний для замовника порт. 


Арахісова паста Що таке арахісова паста? З арахісу роблять близько 300 найменувань продуктів - від муки
Кальмари 6 шт., Начинка: рис 1 стакан, кукурудза 1 банка, цибуля ріпчаста 1 шт., Перець чорний
Горіхова дієта У 1920 році Джон Харві Келлог, медичний директор санаторію Батл-Крика написав статтю, названуБыстрая навигация: