Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BREAK BULK - Перевезення невеликої партії вантажу без використання контейнера.

MT - Тонна метрична = 1000кг.

STUFFING- Стафіровка- завантаження контейнера.

Праздники сегодня

Франко борт

Термін "Франко борт" означає, що продавець виконав поставку, коли товар перейшов через поручні судна в названому порту відвантаження. Це означає, що с цього моменту всі витрати і ризики втрати або ушкодження товару повинен нести покупець. За умовам терміна FOB на продавця покладається обов'язок по митної очищенню товару для експорту. Даний термін може застосовуватися тільки при перевезення товару морським або внутрішнім водним транспортом. Якщо сторони не збираються поставити товар через поручні судна, слід застосовувати термін FCA .

Обов'язки продавця:
Обов'язки покупця:
А.1. Подання товарів в відповідно с договором Продавець зобов'язаний в відповідно с договором купівлі-продажу надати покупцеві товар, комерційний рахунок-фактуру або еквівалентну йому електронне повідомлення, а також будь-які інші докази відповідності, які можуть знадобитися по умовами договору купівлі-продажу. Б.1. Сплата ціни Покупець зобов'язаний сплатити передбачену договором купівлі-продажу ціну товару.
А.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Продавець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку експортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це потрібно, всі митні формальності, необхідні для експорту товару.
Б.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку імпортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це потрібно <см. введення п. 14> , всі митні формальності, необхідні для імпорту товару, а також, при необхідності, для його транзитної перевезення через Третє країни.
А.3. Договори перевезення і страхування а) Договір перевезення. Ні зобов'язань <см. запровадження п. 10> .
б) Договір страхування. Ні зобов'язань <см. введення п. 10> .
Б.3. Договори перевезення і страхування
а) Договір перевезення. Покупець зобов'язаний за свій рахунок укласти договір перевезення товару від названого порту відвантаження.
б) Договір страхованія. Нет зобов'язань <см. введення п. 10> .
А.4. Постачання
Продавець зобов'язаний занурити товар на борт судна, зазначеного покупцем, в узгоджену дату або в межах обумовленого терміну в названому порту відвантаження в відповідно с звичаями порту.
Б.4. Прийняття поставки
Покупець зобов'язаний прийняти поставку товару, коли вона здійснена в відповідно зі статтею А.4.
А.5. Перехід ризиків
Продавець зобов'язаний с урахуванням застережень статті Б.5. нести всі ризики втрати або пошкодження товару до моменту переходу товару через поручні судна в названому порту відвантаження.

Б.5. Перехід ризиків Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати або ушкодження товару - с моменту переходу товару через поручні судна в зазначеному порту відвантаження, і - с узгодженої дати або с закінчення узгодженого терміну для поставки, які виникають або при невиконанні ім обов'язки дати повідомлення в відповідно зі статтею Б.7., або в випадку, якщо призначене їм судно не змогло прибути своєчасно, або не було в стані прийняти товар вчасно або припинило прийняття вантажу до настання встановленого в відповідно зі статтею Б.7. часу. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору.

А.6. Розподіл витрат
Продавець зобов'язаний с урахуванням застережень статті Б.6.:
- нести всі витрати, пов'язані с товаром, до моменту переходу товару через поручні судна в призначеному порту відвантаження в відповідно зі статтею А.4. і
- оплатити, якщо це потрібно <см. запровадження п. 10> , всі витрати, пов'язані с виконанням митних формальностей для експорту, як і інші мита, податки і інші збори, підлягають оплаті при експорті товару.
Б.6. Розподіл витрат
Покупець зобов'язаний
- нести всі витрати, пов'язані с товаром, с моменту переходу товару через поручні судна в названому порту відвантаження і
- нести всі додаткові витрати, що виникли або внаслідок того, що вказане ім судно не змогло прибути своєчасно, або не було в стані прийняти товар вчасно, або припинило прийняття вантажу до настання встановленої в відповідно зі статтею Б.7. дати, або ж внаслідок невиконання їм обов'язки дати належне повідомлення в відповідно зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору, і
- оплатити, якщо це потрібно <см. введення п. 14> , всі мита, податки і інші збори, а також витрати на виконання митних формальностей, підлягають оплаті при імпорті товару, і, в разі необхідності, для його транзитної перевезення через Третє країни.
А.7. Повідомлення покупцеві
Продавець зобов'язаний сповістити покупця достатнім чином о тому, що товар поставлений в відповідно зі статтею А.4.
Б.7. Повідомлення продавцеві Покупець зобов'язаний сповістити продавця достатнім чином о назві судна, місці вантаження і часу відвантаження.
А.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Продавець зобов'язаний надати покупцю за свій рахунок в якості докази поставки товару звичайні транспортні документи в відповідно зі статтею А.4 випадку, якщо таке доказ, згадане вище, не є транспортним документом, продавець зобов'язаний надати покупцю по його прохання, за його рахунок і на його ризик всіляке сприяння в отриманні транспортного документа для укладення договору перевезення (наприклад, оборотного коносамента, необоротної морської накладної, докази о перевезення внутрішнім водним транспортом, або накладної змішаної перевезення). В разі, якщо продавець і покупець домовилися об використанні коштів електронною зв'язку, згадані вище документи можуть бути замінені еквівалентними електронними повідомленнями (EDI).
Б.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення
Покупець зобов'язаний прийняти докази поставки в відповідно зі статтею А.8.
А.9. Перевірка - упаковка - маркування
Продавець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для поставки товару в Відповідно зі статтею А.4. Продавець зобов'язаний за свій рахунок оплатити витрати, пов'язані з упаковкою, необхідної для перевезення товару (за винятком випадків, коли в даної галузі торгівлі прийнято зазвичай відправляти зумовлені контрактом товар без упаковки). Останнє здійснюється в тієї мірою, в який обставини, пов'язані к транспортуванні (наприклад, способи перевезення, місце призначення), були відомі продавцеві до укладення договору купівлі-продажу. Упаковка повинна бути маркована належним чином.
Б.9. Огляд товару
Покупець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с яким передвідвантажувальним оглядом товару, за винятком випадків, коли такий огляд потрібно властями країни експорту.
А.10. Інші обов'язки
Продавець зобов'язаний по прохання покупця надати останньому за його рахунок і на його ризик повне сприяння в отриманні будь-яких документів або еквівалентних ним електронних повідомлень (крім названих в статті А.8.), видаваних або використовуваних в країні відправлення та / або в країні походження товару, які можуть знадобитися покупцеві для імпорту товару або, в разі необхідності, для його транзитної перевезення через Третє страни. Продавец зобов'язаний забезпечити покупця по його вимогу всієї інформацією, необхідної для здійснення страхування.
Б.10. Інші обов'язки
Покупець зобов'язаний нести всі витрати і оплачувати збори, пов'язані з отриманням документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., а також відшкодувати витрати продавця, понесені останнім внаслідок надання їм допомоги покупцеві.

Назад Зміст Вперед

Інформація с http://www. ved-service. com


 

Сухофрукти Ціна
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,
31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами

Дешевий арахіс з Аргентини. Арахіс з Аргентини за низькими цінами. Якісні показники арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або подрібнені ядра- 4-6%. Мінімальний об'єм- 1 контейнер. 


Чим корисні сушені банани Як свіжі, так і сушені банани багаті натуральним цукром, який
Пангасіус в сметані з овочами Вам будуть потрібні : пангасіус (філе)- близько
Пангасіус з В'єтнаму Пангасіус - річковаБыстрая навигация: