Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CONSIGNEE- Одержувач- особа, якій передається вантаж у місці призначення.

OGC- Негабаритний вантаж.

WAY BILL - Накладна- договір перевезення, також як і коносамент- документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе отправітель.Накладная супроводжує вантаж при перевезенні. На відміну від коносамента накладна не може бути товаророзпорядчим документом.

Праздники сегодня

Філе кальмара з перцем (Dried pepper squid fillet)

 філе кальмара с перцем


Кальмари бувають близько 300 видів, поширені широко, переважно в тропічних морях. Звичайний кальмар (Loligo vulgaris) має довжину від 2см до 5м і вага 300г. У кальмарів (як і каракатиць) в відміну від восьминогів не вісім, а Десять щупалець. Деякі з видів кальмара їстівні, вони використовуються в кулінарії і є об'єктом промислу. В їжу йде тушка кальмара і щупальця. Шкура при цьому очищається. Основні способи приготування кальмарів : відварювання, консервація, жарка, гасіння. Переважно використовуються в салатах разом с іншими морепродуктами.


Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна

Кокосова стружка з Філіппін. Низька ціна. Продам філіппінську кокосову стружку різної нарізки. Ціну кокосів, умови поставки, оплати можна побачити за адресою. Доступна та інша продукція- кокосове масло, бананові чіпси, сухофрукти.кондитерская упаковка в Харькове  


Сушка фруктів - це недорогий і простий спосіб їх зберігання. У сухофруктах значною мірою зберігаються
Пангасіус з В'єтнаму Пангасіус - річкова
Горіхова дієта У 1920 році Джон Харві Келлог, медичний директор санаторію Батл-Крика написав статтю, названуБыстрая навигация: