Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETD- Передбачувана дата відходу.

FEU- еквівалентний обсягу сорокафутових контейнера.

STUFFING- Стафіровка- завантаження контейнера.

Праздники сегодня

FCA - франко перевізник

Термін "Франко перевізник" означає, що продавець доставить минулий митний очистку товар зазначеному покупцем перевізнику до названого місця. Слід зазначити, що вибір місця поставки вплине на зобов'язання по навантаженні і розвантаженні товару на даному місці. Якщо поставка здійснюється в приміщенні продавця, то продавець несе відповідальність за відвантаження. Якщо ж поставка здійснюється в інше місце, продавець за відвантаження товару відповідальності не несе.
Даний термін може бути використаний при перевезення яким видом транспорту, включаючи змішані перевезення.
Під словом "Перевізник" розуміється будь особа, яке на підставі договору перевезення зобов'язується здійснити або забезпечити перевезення товару по залізної дорозі, автомобільним, повітряним, морським і внутрішнім водним транспортом або комбінацією цих видів транспорту.
Якщо покупець довіряє іншому особі, не що є перевізником, прийняти товар, то продавець вважається виконав свої обов'язки по поставки товару с моменту передачі його даному особі

Обов'язки продавця
Обов'язки покупця
А.1. Представлення товарів в відповідно с договором Продавець зобов'язаний в відповідно с договором купівлі-продажу надати покупцеві товар, комерційний рахунок-фактуру або еквівалентну йому електронне повідомлення, а також будь-які інші докази відповідності, які можуть знадобитися по умовами договору купівлі-продажу. Б.1. Сплата ціни Покупець зобов'язаний сплатити передбачену договором купівлі-продажу ціну товару.
А.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Продавець зобов'язаний по прохання покупця, за його рахунок і на його ризик, надати останньому, якщо це потрібно, повне сприяння в отриманні будь експортної ліцензії або іншої офіційного документа, необхідного для експорту товару.
Б.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку імпортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це потрібно, всі митні формальності для імпорту товару, а також для його транзитної перевезення через Третє країни.
А.3. Договори перевезення і страхування а) Договір перевозкіНет зобов'язань. Проте, або по прохання покупця, або на підставі комерційної практики, в випадку, якщо покупець завчасно не дав інших вказівок, продавець вправі укласти договір перевезення на звичайних умовах за рахунок і на ризик покупця. Продавець може також відмовитися від укладення такого договору. В такому випадку він повинен негайно сповістити об цьому покупця.
б) Договір страхування Ні зобов'язань <см. введення п. 10> .
Б.3. Договори перевезення і страхування
а) Договір перевозкіПокупатель зобов'язаний за свій рахунок укласти договір перевезення товару від названого місця, за винятком випадку, коли договір перевезення укладений продавцем згідно статті А.3а).
б) Договір страхованіяНет зобов'язань.
А.4. Поставка
Продавець зобов'язаний надати товар перевізнику або іншому особі, вказаною покупцем або обраному продавцем в відповідно зі статтею А.3а), в названому місці в встановлену дату або в обумовлений срок. Поставка вважається виполненнойа) якщо назване місце поставки знаходиться в приміщенні продавця: коли товар завантажений в транспортний засіб перевізника, зазначеного покупцем або іншим особою, чинним від його іменіб) якщо назване місце знаходиться за межами приміщення продавця: коли невідвантажений с транспортного кошти продавця товар представлений в розпорядження перевізника або іншої особи, зазначеного покупцем або обраного продавцем згідно статті А.3а). Якщо сторони не домовилися о якомусь конкретному пункті в названому місці поставки і якщо таких пунктів декілька, то продавець може обрати найбільш підходящий для нього пункт. Еслі у продавця немає точних інструкцій від покупця, він може поставити товар для подальшої транспортування таким способом, який передбачає даний вид транспорту і / або кількість і / або характер товару.
Б.4. Прийняття поставки
Покупець зобов'язаний прийняти поставку товару, коли вона здійснена в відповідно зі статтею А.4.
А.5. Перехід ризиків
Продавець зобов'язаний урахуванням застережень статті Б.5. Нести всі ризики втрати або пошкодження товару до моменту його поставки в відповідно зі статтею А.4.

Б.5. Перехід ризиків Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати або ушкодження товару - с моменту, коли товар поставлений йому в відповідно зі статтею А.4., і - с узгодженої дати або с моменту закінчення узгодженого терміну для поставки, які виникають або при невиконанні їм обов'язки вказати перевізника або інше особа в відповідно зі статтею А.4., або тому, що зазначений їм перевізник або інше особа не міг прийняти товар в своє розпорядження в узгоджений термін або він сам не міг дати повідомлення в відповідно зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору.

А.6. Розподіл витрат
Продавець зобов'язаний с урахуванням застережень статті Б.6.:
- нести всі витрати, пов'язані с товаром до моменту його поставки в відповідно с пунктом А.4., і
- оплатити, якщо це потрібно <см. введення п. 14> , всі мита, податки і інші збори, а також витрати на виконання митних формальностей, підлягають оплаті при експорті.
Б.6. Розподіл витрат
Покупець зобов'язаний
:- нести всі витрати, пов'язані с товаром, с моменту поставки товару в Відповідно зі статтею А.4., і
- нести всі додаткові витрати або при невиконанні їм обов'язки вказати перевізника або інше особа в відповідно зі статтею А.4., або тому, що зазначений їм перевізник або інше особа не міг прийняти товар в своє розпорядження в узгоджений термін або він сам не міг дати повідомлення в відповідно зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору, і - оплатити, якщо це потрібно, всі мита, податки і інші збори, а також витрати на виконання митних формальностей, підлягають оплаті при імпорті товару, і, в випадку необхідність, для його транзитної перевезення через Третє країни.
А.7. Повідомлення покупцеві
Продавець зобов'язаний сповістити покупця достатнім чином о поставки товару в відповідно зі статтею А.4. В випадку, якщо перевізник не може прийняти товар в узгоджений термін в відповідно зі статтею А.4, продавець зобов'язаний відповідно сповістити об цьому покупця.
Б.7. Повідомлення продавцеві Покупець зобов'язаний сповістити продавця достатнім про чином назві перевізника або іншої особи, певного в статті А. 4., і, де необхідно, вказати спосіб транспортування, а також дату або термін поставки йому товару, і, в разі необхідності, пункт в місці, де товар повинен бути передано перевізнику або іншому особі.
А.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Продавець зобов'язаний надати покупцю за свій рахунок в якості докази поставки товару звичайні транспортні документи в відповідно зі статтею А.4 випадку, якщо таке згадане вище доказ не є транспортним документом, продавець зобов'язаний надати покупцю по його прохання, за його рахунок і на його ризик всіляке сприяння в отриманні транспортного документа (наприклад, оборотного коносамента, необоротної морської накладної, докази про перевезення внутрішнім водним транспортом, повітряної накладної, накладної залізничного або автотранспортного повідомлення або накладної змішаної перевезення) В випадку, якщо продавець і покупець домовилися об використанні коштів електронною зв'язку, згадані вище документи можуть бути замінені еквівалентними електронними повідомленнями (EDI).
Б.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення
Покупець зобов'язаний прийняти докази поставки в відповідно зі статтею А.8.
А.9. Перевірка - упаковка - маркування
Продавець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для поставки товару в Відповідно зі статтею А.4. Продавець зобов'язаний за свій рахунок оплатити витрати, пов'язані з упаковкою, необхідної для перевезення товару (за винятком випадків, коли в даної галузі торгівлі прийнято зазвичай відправляти обумовлений контрактом товар без упаковки). Останнє здійснюється в тієї мірою, в будь обставини, пов'язані к транспортуванні (наприклад, способи перевезення, місце призначення), були відомі продавцеві до укладення договору купівлі-продажу. Упаковка повинна бути маркована належним чином.
Б.9. Огляд товару
Покупець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с яким передвідвантажувальним оглядом товару, за винятком випадків, коли такий огляд потрібно владі країни експорту.
А.10. Інші обов'язки
Продавець зобов'язаний по прохання покупця надати останньому за його рахунок і на його ризик повне сприяння в отриманні будь-яких документів або еквівалентних їм електронних повідомлень (крім названих в статті А.8.), видаваних або використовуваних в країні поставки і / або в країні походження товару, які можуть знадобитися покупцеві для імпорту товару, або, в разі необхідності, для його транзитної перевезення через Третє страни. Продавец зобов'язаний забезпечити покупця по його вимогу всієї інформацією, необхідної для здійснення страхування.
Б.10. Інші обов'язки
Покупець зобов'язаний нести всі витрати і оплачувати збори, пов'язані з отриманням документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., а також відшкодувати витрати продавця, понесені останнім внаслідок надання ім допомоги покупцеві при оформленні договору перевезення згідно статті А.3.Покупатель зобов'язаний дати продавцеві необхідні інструкції в тих випадках, коли потрібно сприяння продавця в укладенні договору перевезення в відповідно зі статтею А.3а).

Назад Зміст Вперед

Інформація с http://www. ved-service. com


 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника

Дешевий арахіс з Аргентини. Арахіс з Аргентини за низькими цінами. Якісні показники арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або подрібнені ядра- 4-6%. Мінімальний об'єм- 1 контейнер. 


Горіхова комора З наукової точки зору арахіс - зовсім не горіх, а однорічна трава сімейства
У світі є багато прикладів кооперації, коли виробники об'єднуються в один союз, картель,
Зараз морепродукти широко використовуються для приготування різноманітних страв і закусок. У них міститьсяБыстрая навигация: