Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CFS - Склад консолідації- 1. Cклад, в якому здійснюється консолідація та завантаження / розвантаження в / з морські контейнери. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до CFS; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до CFS (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, розміщення на CFS).

GENERAL CARGO - Генеральний вантаж- вантаж, який може бути перерахований, тобто вантаж, упакований в тару, або штучний вантаж, у тому числі: ящики, мішки, бочки, тюки, контейнери і т. д.

WM - Основа для нарахування фрахту- вага або об'єм, застосовується в залежності від того, який показник (вага або об'єм) більше.

Праздники сегодня

Франко вздовж борту судна

Термін "Франко вздовж борту судна" означає, що продавець виконав поставку, коли товар розміщений вздовж борту судна на причалі або на ліхтерах в зазначеному порту відвантаження. Це означає, що с цього моменту всі витрати і ризики втрати або ушкодження товару повинен нести покупець. За умовам терміна FAS на продавця покладається обов'язок по митної очищенню товару для експорту.
ЦИМ ЦЕЙ ВИДАННЯ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ПОПЕРЕДНІХ ВИДАНЬ "ІНКОТЕРМС", В ЯКИХ ОБОВ'ЯЗОК ПО МИТНОЇ ОЧИЩЕННЯ ДЛЯ ЕКСПОРТУ ПОКЛАДАЄТЬСЯ НА ПОКУПЦЯ. Проте, якщо сторони бажають, щоб покупець взяв на себе обов'язки по митної очищенню товару для експорту, то це повинно бути чітко обумовлено в відповідному доповненні к договору купівлі-продажу <см. введення п. 11>.

Обов'язки продавця:
Обов'язки покупця:
А.1. Представлення товарів в відповідно с договором Продавець зобов'язаний в відповідно с договором купівлі-продажу надати покупцеві товар, комерційний рахунок-фактуру або еквівалентну йому електронне повідомлення, а також будь-які інші докази відповідності, які можуть знадобитися по умовами договору купівлі-продажу. Б.1. Сплата ціни Покупець зобов'язаний сплатити передбачену договором купівлі-продажу ціну товару.
А.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Продавець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку експортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це потрібно <см. введення п. 14> , всі митні формальності, необхідні для експорту товару.
Б.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку імпортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це потрібно <см. введення п. 14> , всі митні формальності для імпорту товару, а також для його транзитної перевезення через Третє країни.
А.3. Договори перевезення і страхування А) Договір перевезення Ні зобов'язань <см. введення п. 10>.
Б) Договір страхування Ні зобов'язань <см. введення п. 10>.
Б.3. Договори перевезення і страхування
А) Договір перевозкіПокупатель зобов'язаний за свій рахунок укласти договір перевезення товару від названого порту відвантаження.
Б) Договір страхування Ні зобов'язань <см. введення п. 10>.
А.4. Поставка
Продавець зобов'язаний поставити товар вздовж борту зазначеного судна в названому покупцем місці навантаження, в названому покупцем порту відвантаження і в відповідно с звичаями порту, в встановлену дату або обумовлений термін.
Б.4. Прийняття поставки
Покупець зобов'язаний прийняти поставку товару, коли вона здійснена в відповідно зі статтею А.4.
А.5. Перехід ризиків
Продавець зобов'язаний с урахуванням застережень статті Б.5. Нести всі ризики втрати або пошкодження товару до моменту його поставки в відповідно зі статтею А.4.

Б.5. Перехід ризиків Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати або ушкодження товару - с моменту, коли товар поставлений йому в відповідно зі статтею А.4., і - с узгодженої дати або с закінчення узгодженого терміну для поставки, які виникають або при невиконанні їм обов'язки дати повідомлення в відповідно зі статтею Б.7., або в випадку, якщо призначене їм судно не змогло прибути своєчасно або не було в стані прийняти товар вчасно або припинило прийняття вантажу до настання встановленого в статті Б.7. Часу. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це означає, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору.

А.6. Розподіл витрат
Продавець зобов'язаний с урахуванням застережень статті Б.6.:- Нести всі витрати, пов'язані с товаром до моменту його доставки в відповідно зі статтею А.4. І - оплатити, якщо це буде потрібно <см. введення п. 14> , всі мита, податки і інші збори, підлягають оплаті при експорті товару.
Б.6. Розподіл витрат
Покупець зобов'язаний:- нести всі витрати, пов'язані с товаром, с моменту доставки товару в відповідно зі статтею А.4., і - нести всі додаткові витрати, що виникли або внаслідок того, що призначене їм судно не змогло прибути своєчасно, або не було в стані прийняти товар вчасно, або припинило прийняття вантажу до настання встановленого в відповідно зі статтею Б.7 часу, або ж внаслідок невиконання їм обов'язки дати належну повідомлення в відповідно зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору, і - оплатити, якщо це потрібно, всі мита, податки і інші збори, а також витрати на виконання митних формальностей, підлягають оплаті при імпорті товару, і, в разі необхідність, для його транзитної перевезення через Третє країни.
А.7. Повідомлення покупцеві
Продавець зобов'язаний сповістити покупця достатнім чином о тому, що товар поставлений вздовж борту зазначеного судна.
Б.7. Повідомлення продавцеві Покупець зобов'язаний сповістити продавця достатнім про чином назві судна, про пункті на місці навантаження і часу відвантаження.
А.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Продавець зобов'язаний надати покупцю за свій рахунок в якості докази поставки товару звичайні транспортні документи в відповідно зі статтею А.4 випадку, якщо таке доказ, згадане вище, не є транспортним документом, продавець зобов'язаний надати покупцю по його прохання, за його рахунок і на його ризик всіляке сприяння в отриманні транспортного документа (наприклад, оборотного коносамента, необоротної морської накладної, докази про перевезення внутрішнім водним транспортом). В випадку, якщо продавець і покупець домовилися об використанні коштів електронною зв'язку, згадані вище документи можуть бути замінені еквівалентними електронними повідомленнями (EDI).
Б. 8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення
Покупець зобов'язаний прийняти докази поставки в відповідно зі статтею А.8.
А.9. Перевірка - упаковка - маркування
Продавець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для поставки товару в Відповідно зі статтею А.4. Продавець зобов'язаний за свій рахунок оплатити витрати, пов'язані з упаковкою, необхідної для перевезення товару (за винятком випадків, коли в даної галузі торгівлі прийнято зазвичай відправляти обумовлений контрактом товар без упаковки). Останнє здійснюється в тієї мірою, в будь обставини, пов'язані к транспортуванні (наприклад, способи перевезення, місце призначення), були відомі продавцеві до укладення договору купівлі-продажу. Упаковка повинна бути маркована належним чином.
Б.9. Огляд товару
Покупець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с яким передвідвантажувальним оглядом товару, за винятком випадків, коли такий огляд потрібно властями країни експорту.
А.10. Інші обов'язки
Продавець зобов'язаний по прохання покупця надати останньому за його рахунок і на його ризик повне сприяння в отриманні будь-яких документів або еквівалентних їм електронних повідомлень (крім названих в статті А.8), видаваних або використовуваних в країні відправлення та / або в країні походження товару, які можуть знадобитися покупцеві для імпорту товару або, в разі необхідності, для його транзитної перевезення через Третє страни. Продавец зобов'язаний забезпечити покупця по його вимогу всієї інформацією, необхідної для здійснення страхування.
Б.10. Інші обов'язки
Покупець зобов'язаний нести всі витрати і оплачувати збори, пов'язані з отриманням документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., а також відшкодувати витрати продавця, понесені останнім внаслідок надання ім допомоги покупцеві.

Назад Зміст Вперед

Інформація с http://www. ved-service. com


 

16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами
9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника

Арахіс з Китаю, прямі поставки. Від виробника: арахіс з Китаю . Арахіс (довгий, круглий, бланшований, в шкірці, смажений). Контракт прямий, ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


Кальмари 6 шт., Начинка: рис 1 стакан, кукурудза 1 банка, цибуля ріпчаста 1 шт., Перець чорний
Алергія на горіхи Горіхи, включаючи і деревні горіхи, і земляний арахіс, відносяться до найпоширеніших харчових алергенів.
Риба пангасіус в пивному клярі Приблизний час приготування: 60 хвилин Інгредієнти,Быстрая навигация: