Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BOOKING NOTE - Заявка на перевезення- використовується для резервування місця і тари, інформація, зазначена у заявці, не є основою для заповнення коносамента, після подачі заявки заявник приймає на себе обов'язки надати вантаж до зазначеного терміну.

FOR- станція призначення. Вільно у вагоні / на платформі - умова перевезення під час поселення- означає, що обумовлена ставка провізної плати не включає соімость робіт з вивантаження вантажу з платформи / вагона, прибирання вагонів і т. д.

SOC- Контейнер- власність відправника (клієнта).

Праздники сегодня

Франко завод

Термін "Франко завод" означає, що продавець вважається виконав свої обов'язки по поставці, коли він надасть товар в розпорядження покупця на своєму підприємстві або в іншому названому місці (наприклад: на заводі, фабриці, складі і т. п.). Продавець не відповідає за вантаження товару на транспортний засіб, а також за митну очистку товару для експорту.
Даний термін покладає, таким чином, мінімальні обов'язки на продавця, і покупець повинен нести всі витрати і ризики в зв'язку с перевезенням товару від підприємства продавця к місцем призначення. Проте, якщо сторони бажають, щоб продавець взяв на себе обов'язки по навантаженні товару на місці відправлення та ніс всі ризики і витрати за таку відвантаження, то це має бути чітко обумовлено в відповідному доповненні к договору купівлі-продажу (див. пункт 11) . Цей термін не може застосовуватися, коли покупець не в стані виконати прямо або побічно експортні формальності. В цьому випадку повинен використовуватися термін FCA , при умови, що продавець погодиться нести витрати і ризики за відвантаження товару.

Обов'язки продавця:
Обов'язки покупця:
А.1. Представлення товарів в відповідно с договором Продавець зобов'язаний в відповідно с договором купівлі-продажу надати покупцеві товар, рахунок-фактуру або еквів. електронне повідомлення, а також будь-які інші докази відповідності, які можуть знадобитися по умовами договору купівлі-продажу Б.1. Сплата ціни Покупець зобов'язаний сплатити передбачену договором купівлі продажу ціну товару
А.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Продавець зобов'язаний по прохання покупця, за його рахунок і на його ризик, надати останньому, якщо це потрібно, повне сприяння в отриманні будь експортної ліцензії або іншої офіційного документа, необхідного для експорту товару
Б.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Покупець обязан на Свій ризик і за Свій рахунок отримати Необхідні експортно - імпортні ліцензії або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це потрібно, всі митні формальності, необхідні для вивозу і ввезення товару, а також, вслучае необхідності, його транзиту через Третє країни.
А.3. Договори перевезення і страхування а) Договір перевезення - немає зобов'язань ; б) Договір страхування - ні зобов'язань Б.3. Договори перевезення і страхування
а) Договір перевезення - немає зобов'язань; б) Договір страхування - немає зобов'язань
А.4. Поставка
Продавець зобов'язаний в обумовлену дату або в межах обумовленого терміну надати невідвантажений в будь-яке транспортний засіб товар в розпорядження покупця в названому в договорі місці поставки. При відсутності в договорі таких вказівок, продавець зобов'язаний здійснити поставку в звичайні для поставки аналогічних товарів місце і терміни. Якщо сторони не домовилися о якомусь конкретному пункті в названому місці поставки і якщо таких пунктів декілька, то продавець може обрати найбільш підходящий для нього пункт в місці поставки.
Б. 4. Прийняття поставки
Покупець зобов'язаний прийняти поставку товару як тільки товар забезпечується в його розпорядження в відповідно зі статтями А7 / В7
А.5. Перехід ризиків
Продавець зобов'язаний с урахуванням застережень статті Б.5 нести всі ризики втрати або ушкодження товару до моменту його поставки в відповідно зі статтею А.4.

Б.5. Перехід ризиків Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати або ушкодження товару - с моменту, коли товар поставлений йому в відповідно зі статтею А.4., і -
с узгодженої дати або узгодженого терміну для прийняття поставки, які виникають при невиконанні ім обов'язки дати повідомлення в Відповідно зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору.

А.6. Розподіл видатків
Продавець зобов'язаний с урахуванням застережень статті Б.6. Нести всі витрати, пов'язані с товаром до моменту його поставки в відповідність зі статтею А.4.
Б.6. Розподіл видатків
Покупець зобов'язаний:- нести всі витрати, пов'язані с товаром с моменту поставки товару в його розпорядження в відповідно зі статтею А.4., і - нести всі додаткові витрати, виникли внаслідок, або невиконання їм обов'язки прийняти товар після того, як той був забезпечується в його розпорядження, або він не дав належне повідомлення в відповідно зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору.- оплатити, якщо це потрібно, всі мита, податки і інші збори, а також витрати на виконання митних формальностей, підлягають оплаті при експорті. Покупець зобов'язаний відшкодувати всі витрати і збори, понесені продавцем при наданні допомоги в відповідно з статтею А.2.
А.7. Повідомлення покупцеві
Продавець зобов'язаний сповістити покупця достатнім чином о датами і місці, коли і де товар буде забезпечується в його розпорядження.
Б.7. Повідомлення продавцеві Якщо покупець вправі визначити в протягом узгодженого періоду дату і / або місце прийняття товару, то він повинен направити продавцеві необхідне повідомлення об це нам.
А.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Ні зобов'язань.
Б.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення
Покупець зобов'язаний направити продавцеві відповідні докази про прийнятті поставки.
А.9. Перевірка - упаковка - маркування
Продавець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для надання товару в розпорядження покупця. Продавець зобов'язаний за свій рахунок оплатити витрати, пов'язані с упаковкою, необхідної для перевезень товару (за винятком випадків, коли в даної галузі торгівлі прийнято зазвичай відправляти обумовлений контрактом товар без упаковки). Останнє здійснюється в тієї мірою, в який обставини, пов'язані к транспортуванні (наприклад, способи перевезення, місце призначення), були відомі продавцеві до укладення договору купівлі-продажу. Упаковка повинна бути маркована належним чином.
Б.9. Огляд товару
Покупець зобов'язаний нести, якщо не обумовлено інше, витрати, пов'язані с яким передвідвантажувальним оглядом товару, включаючи витрати на огляд, потрібний властями країни експорту.
А.10. Інші обов'язки
Продавець зобов'язаний по прохання покупця надати останньому за його рахунок і на його ризик повне сприяння в отриманні будь-яких документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, видаваних або використовуваних в країні поставки та / або в країні походження товару, які можуть знадобитися покупцеві для експорту і / або імпорту товару або, в випадку необхідності, для його транзитної перевезення через Третє країни. Продавець зобов'язаний забезпечити покупця по його вимогу всієї інформацією, необхідної для здійснення страхування.
Б.10. Інші обов'язки
Покупець зобов'язаний нести всі витрати і оплачувати збори, пов'язані з отриманням документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., а також відшкодувати витрати продавця, понесені останнім внаслідок надання допомоги покупцеві.

Назад Зміст Вперед

Інформація с http://www. ved-service. com

;


 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника

Продаж арахісу, сухофруктів, морепродуктів від виробника. Пропонуємо прямі поставки кальмара сушеного стружкою, кільцями, жовтого смугастика, ставридки, анчоусів з Китаю від виробника. Покупець укладає прямий контракт безпосередньо з виробником без посередників. Ціни виробника, оплата тільки виробникові безпосередньо. Умови оплати-акредитив або передоплата. Базис поставки FOB Qingdao, Китай або CFR, CIF, DAF пункт призначення СНД зручний покупцеві. 


Сухофрукти. Фруктовий гербарій ТЕКСТ: ОЛЕНА ТРОФІМОВА / / ФОТО: ДМИТРО ТЕРНОВИЙ ФРУКТОВИЙ
Сушка фруктів - це недорогий і простий спосіб їх зберігання. У сухофруктах значною мірою зберігаються
Арахісова паста Що таке арахісова паста? З арахісу роблять близько 300 найменувань продуктів - від мукиБыстрая навигация: