Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 FCL- Повне завантаження контейнера одним відправником на адресу одного одержувача.

LO - Лінійні умови при прибутті- умови, за яких експедитор надає наступні послуги, стоімсоть яких включена в ставку фрахту: вивантаження з судна, розміщення на терміналі (CY), навантаження на транспортний засіб (авто, залізничного).

SHIPPER- Відправник- особа, яка фактично або номінально надає вантаж до перевезення, а також направляє інструкції перевізнику.

Праздники сегодня

Вугор (Eel Fish)

угорь


Про смак вугра спорів зазвичай не виникає. М'ясо цієї риби містить до 40 % жиру, тому копчений вугор майже не має конкурентів. Вугор містить велику кількість вітамінів А, B1, B2, D і E. Благотворно впливає на організм людини великий вміст білка в м'ясі вугра. Мало хто знає, що популярність на м'ясо вугра зростає ближче до літа, так як вугор сприяє зняттю втоми у спеку і допомагає краще переносити жаркий літній період. Риб'ячий жир, що міститься в м'ясі морського вугра запобігає розвитку серцево - судинних захворювань. Ніжне і жирне м'ясо вугра високо цінується, особливо в копченому вигляді.
 

Сухофрукти Ціна
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,
23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами

Прямі постачання кокосів з Філіппін. Продам філіппінську кокосову стружку і іншу продукцію: сухофрукти, бананові чіпси. Ціни, якісні показники, умови поставки, оплати, терміни, приклади сертифікатів представлені за адресою. 


Зараз морепродукти широко використовуються для приготування різноманітних страв і закусок. У них міститься
Арахіс Історія Арахіс, або земляний горіх, в дикому вигляді зустрічається в Південній Америці, в основному
При цьому імпортери продовжують скаржитися на низьку рентабельність своєї діяльності. «ОскількиБыстрая навигация: