Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 COC- Контейнер перевізника, вартість використання контейнера включається у фрахт.

FI - Вільно від навантаження- умова перевезення при відправленні- означає, що фрахт не враховує вартості навантаження на судно.

OT - опен топ- тип контейнера. Дивіться в типах контейнерів.

Праздники сегодня

Філе жовтого обапола (Dried Yellow Croaker Fillet)

желтый горбыльОбапіл жовтий ( Pseudosciaena polyactis)- риюба, що володіє виключно високою чисельністю, має дуже велике промислове значення в жовтому морі. Обапіл - порівняно невелика риба довжиною до 35 см і вагою до 1 кг мешкає на невеликих глибинах (20-80 м), при цьому тримається як у дна, так і в товщі води. Харчується жовтий горбиль ракоподібними і дрібною рибою. Цей вид видобувається тралами, ставними і дрифтерними мережами. Висловлювалися пропозиції про акліматизацію жовтого обапола в Чорному морі (північно - західна частина), де є сприятливі умови для його життя. Подібний захід може підвищити рибопродуктивність Чорного моря за рахунок цінного промислового об'єкту.
 

23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,

Пропонуються риба і снеки від в'єтнамського виробника. Є сертифікати для постачань морепродуктів в Європу та країни СНД. Поставки виконуються без посередників контейнерними партіями в будь-який зручний для замовника порт. 


Як правильно вибирати, вживати і зберігати арахіс Арахіс має високу поживну
Горіхи. Ботанічний визначення Ботанічні визначення Горіх в ботаніці - це прості сухі плоди
Гострий гороховий суп з арахісом Спосіб приготування: Замочіть сухий горох на 8-10Быстрая навигация: