Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETD- Передбачувана дата відходу.

FO- Вільно від вивантаження- умова перевезення в місці призначення- означає, що фрахт не враховує вартості вивантаження з судна.

SHIPPING REQUEST- Інструкції з відправлення вантажу- є основою для заповнення коносамента.

Праздники сегодня

Ставридка (Dried Yellow Scad)

ставридкаСтаврида - бистроплавающая риба, відноситься до пелагічних, мешкає близько до поверхні, тримається дуже великими косяками. Це мігруюча риба, іноді долає великі відстані за сезон і може швидко досягати дуже великих глибин. Через свого швидкого ритму життя, ставрида практично не містить жиру, але в теж час володіє всіма корисними властивостями як і всі мешканці моря.

Сушену Ставридка можна включати в щоденний раціон харчування так як її рецепт, має більш опріснений смак і припаде до смаку любителям не дуже солоних продуктів.

Ставрида є чудовим джерелом вітамінів А, Д і В. Вона також багата жирною кислотою Омега-3, яка є основою здорового серця.
 

Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт

Пропонуються риба і снеки від в'єтнамського виробника. Є сертифікати для постачань морепродуктів в Європу та країни СНД. Поставки виконуються без посередників контейнерними партіями в будь-який зручний для замовника порт. 


Риба пангасіус в пивному клярі Приблизний час приготування: 60 хвилин Інгредієнти,
Арахіс Історія Арахіс, або земляний горіх, в дикому вигляді зустрічається в Південній Америці, в основному
арахісу земляного, Арахіс культурний, земляний горіх ( Arachis hypogaea ), однолітник сімейства бобових, широко розводиться заради їстівних насіння, що нагадують ядро горіха. Вони дуже поживні, містять 43-50% масла, 5-12% вуглеводів і 25-30% білка. АрахісБыстрая навигация: