Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 COC- Контейнер перевізника, вартість використання контейнера включається у фрахт.

NVOCC- Перевізник, що володіє певним обсягом вантажних приміщень на судні, яким він не володіє і не керує, що володіє правом видання бортових коносаментів.

WM - Основа для нарахування фрахту- вага або об'єм, застосовується в залежності від того, який показник (вага або об'єм) більше.

Праздники сегодня

Cушений тунець / Dried tuna

Тунці (лат. Thunnus) - рід риб з сімейства скумбрієвих (Scombridae). Тіло тунця щільне і торпедообразное. Спинний плавник має форму серпа і є ідеальним для довгого і швидкого плавання зі швидкістю до 77 км / ч. Тунці мешкають в великих косяках і долають в пошуках їжі великі відстані. Одним з незвичайних ознак є то, що енергія, витрачена на швидке пересування робить їх кров на кілька градусів тепліше, ніж навколишнє вода. Їжу тунців становлять деякі головоногі, а також дрібні риби. Поширені тунці переважно в тропічних широтах, проте більше великі види зустрічаються в більше прохолодних північних водах.

Тунець звичайний (Thunnus thunnus) зустрічається в дуже широкому діапазоні температур - від 5 до 30 ° С, мешкає переважно в субтропічних, рідше в помірно теплих і тропічних водах усіх океанів. В східній частині Атлантичного океану, наприклад, тунець поширений від Канарських островів на півдні до Північного моря та Норвегії, куди він заходить тільки влітку (окремі заходи в аномально теплі роки відомі навіть для Мурманського узбережжя). Цей вид цілком звичайний і в Середземному морі, а в деякі роки в значному кількості заходить в Чорне море. Інші райони проживання цього виду приурочені к атлантичним берегів Америки, Південної і Східної Африки, Австралії, Нової Зеландії, Чилі, Перу, Каліфорнії. В літні місяці тунець нерідко попадається в далекосхідних водах Російської Федерації - у берегів Примор'я і Південного Сахаліну.

Тунець - стайная риба, найбільш звичайна в прибережних водах, хоча і зустрічається вдалині від берегів. Тунець звичайний є найбільш крупним з тунців, в довжину іноді перевищує 3 м, а вага доходить до 375 кг. Він володіє швидким темпом зростання і досягає довжини 1 м в віці трьох років і 2 м в віці 7-9 років. Їжа його дуже різноманітна і складається з будь-яких риб і безхребетних, досить рясних в районі годівлі. Основні райони розмноження розташовані в субтропічних областях, включаючи Середземне море. Індивідуальна плодючість великих особин доходить до 10 млн. ікринок. Тунець звичайний по усіх частинах видового ареалу здійснює сезонні міграції, переміщаючись в основному вздовж берегів. Міграції цієї риби в відкритих водах вивчені погано, але відомо, що окремі особини можуть здійснювати навіть трансокеанські переміщення. Відмічені, в зокрема, випадки вторинної упіймання риб, помічених у берегів Мексики, в районі Токіо - в 5800 морських милях від місця мічення. В Атлантичному океані особини с позначками прикріпленими у Флориди, ловилися в Біскайській затоці.

Звичайний тунець має велике значення в харчової промисловості. У нього темно-червоне м'ясо, не втрачає колір навіть при обжарке. В Японії тунці нерідко ловляться в живому вигляді і містяться в клітинах у берегів, де їх відгодовують, щоб їх м'ясо стало ще жирніше і цінніше.

Тунці грають важливу роль в риболовної промисловості. Максимальна довжина особин тунця може досягати 3,5 м. Сама велика маса зафіксована в світовому рекорді і складає 635 кілограмів.

Пропонуємо Вам ознайомитися с зовнішнім виглядом сушеного тунця, упакованого і без упаковки . На фотографіях відображений готовий к Вживання сушений тунець. Для масштабування натисніть на фотографію.dried tuna / сушений тунець

dried tuna / сушений тунець

dried tuna / сушений тунець

Ціна: Щоб отримати дійсні на даний момент ціни необхідно надіслати відповідний запит на поставку сушеної риби і морепродуктів .
 

3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:

Продам арахіс з Китаю. Продаж арахісу врожаю 2010 в асортименті. Мінімальний об'єм- 1 контейнер. Ціни виробника. Калібр арахісу- будь-хто. Ідею ціни можна побачити за адресою. 


Харчова цінність горіхів Найменування Білки,
Алергія на горіхи Горіхи, включаючи і деревні горіхи, і земляний арахіс, відносяться до найпоширеніших харчових алергенів.
Скорочення виробництва рибопродуктів в Україну викликало стрімке зростання їх імпорту. Найближчим часом обсягиБыстрая навигация: