Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 FCL- Повне завантаження контейнера одним відправником на адресу одного одержувача.

GRI- Додатковий збір до базової ставки фрахту, встановлюється відповідно до тарифною політикою лінійної конференції, носить, як правило, сезонний характер.

WM - Основа для нарахування фрахту- вага або об'єм, застосовується в залежності від того, який показник (вага або об'єм) більше.

Праздники сегодня

Стружка з крила кальмара (Dried Squid Wings)

стружка из крыла кальмараСтружка з крила кальмара - популярна сьогодні і разом з тим оригінальна рибна закуска, яка підкуповує оригінальністю смаку, простотою виконання і зручністю подання: як правило, стружку кальмара фасують невеликими порціями в роздрібні кольорові пакетики, розраховані на разове вживання. Технологічно продукт підготовлений так, щоб не було ніяких відходів - це просто висушений за спеціальними технологіями кальмар. Якщо Ви зважилися придбати кальмар , спробуйте стружку з крила кальмара - цей незвичайний продукт обов'язково припаде до смаку справжнім рибним гурманам.
 

9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт
30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній

Арахіс з Китаю, прямі поставки. Від виробника: арахіс з Китаю . Арахіс (довгий, круглий, бланшований, в шкірці, смажений). Контракт прямий, ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


Варений арахіс корисніше смаженого Варений арахіс - традиційне ласощі в південних штатах США - не тільки
Як десерт чудово підійдуть сухофрукти. Чому саме сухофрукти? СухофруктиБыстрая навигация: