Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CBM- Метр кубічний- естесствено в метричній системі.

LI - Лінійні умови при відправленні- умови, за яких експедитор надає наступні послуги, стоімсоть яких включена в ставку фрахту: зняття контейнера з транспортного засобу (авто, залізничного), розміщення на терміналі (CY), навантаження на судно.

UN CODE- Номер ООН- чотиризначний номер, який використовується для позначення речовини або групи речовин відповідно до класифікації небезпечних вантажів, розробленої Комітетом експертів з перевезення небезпечних вантажів Економічної і Соціальної Ради Організації Об'єднаних Націй в рамках «Рекомендацій щодо перевезення небезпечних вантажів ».

Праздники сегодня

Сушений восьминіг (Dried Octopus)

сушеный осьминогВосьминіг відомий своїми корисними властивостями і приємним смаком із старовини. Гурмани античного світу розрізали щупальця восьминога на частини, голову начиняли спеціями і запікали у великі пироги. Так віртуозні були їхні кухарі, що, готуючи цю страву, вони вживали замість ножів бамбукові палички: адже залізні ножі надають тонкому страві поганий присмак.

У країнах Середземномор'я осмьіногі і понині одне з улюблених народних страв. В іспанських і італійських куховарських книгах можна знайти масу всіляких рецептів приготування до столу восьминогів. В Іспанії популярні «calamares fritos», тобто кільця тіла кальмара, запечені в тесті. «Calamares fritos» з фаршированих восьминогів можна купити в будь-якому магазині Барселони. Удома їх залишається тільки підігріти.

На острові Іскья (поблизу Неаполя) кальмарів нарізують скибочками і кладуть в суп. Тут у звичаї також робити бутерброди з восьминогом. Полінезійці сушених восьминогів виварюють в кокосовому молоці або печуть у листі торо в земляний печі.

Не меншою, якщо не більшою популярністю користуються продукти з головоногих молюсків у країнах Далекого Сходу. У Японії восьминогів зазвичай смажать в олії. Сушений восьминіг (розміром приблизно в півтора метра) коштує тут недешево - як мінімум, більше денного заробітку японського робітника. В Японії і в Китаї головоногих молюсків, і восьминогів в тому числі, вживають у всіх видах - в сирому, сушеному, маринованому, печеному, вареному і смаженому. Ніякі частини тіла цих тварин не пропадають даремно. Навіть очі й присоски сушать на сковороді, а потім їдять замість горіхів. Кажуть, що за смаком вони і справді схожі на горіх. З нутрощів витоплюють жир, а вичавки йдуть в корм курчатам.
 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами
Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника

Китайський арахіс, оптові поставки. Арахіс , сухофрукти, сушений кальмар та інші товари від виробника з Китаю. Детальну інформацію про компанію постачальника, умови поставки, оплати, термінах Ви можете отримати за адресою. У відповідних розділах сайту можна ознайомитися з поточними котируваннями, подивитися приклади відвантажувальних документів, сертифікатів тощо 


При цьому імпортери продовжують скаржитися на низьку рентабельність своєї діяльності. «Оскільки
Кальмари бувають близько 300 видів, поширені широко, переважно в тропіках. Кальмари - хижаки.
Анчоус (лат. Engraulis)- рід пелагічних морських риб сімейства анчоусовие загону сельдеобразних.Быстрая навигация: