Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CY- Контейнерний термінал- 1. Місце зберігання контейнерів перед / після їх подальшим відправленням. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до CY; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до CY (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, розміщення на CY).

NVOCC- Перевізник, що володіє певним обсягом вантажних приміщень на судні, яким він не володіє і не керує, що володіє правом видання бортових коносаментів.

STUFFING- Стафіровка- завантаження контейнера.

Праздники сегодня

Сушений кальмар стружкою (Dried Squid Shred)

сушеный кальмар стружкойСушений кальмар - безумовний лідер продажів серед сушених снеків . Стружка кальмара - це не тільки смачний, але і дуже корисний продукт. За вмістом білка, вітамінів В6, РР кальмари перевершують м'ясо риби і домашніх тварин. Крім цього кальмари багаті такими цінними мінеральними речовинами, як фосфор, залізо, мідь, йод. За їх змістом вони перевершують коров'яче молоко, телятину, рибу.
Навряд чи кінцевий споживач, купуючи кальмара, замислюється про технології переробки, яким він піддається : стружка кальмара виглядає такою простою і природною. Щоб досягти такої природності застосовуються сучасні технології, що дозволяють зберегти повноцінний білок, мікроелементи, вітаміни РР і В6, кровеобразующіе елементи і унікальні амінокислоти, які містить свіжий кальмар.
 

Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній
16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами

Арахіс з Аргентини. Низька ціна. Продам аргентинський арахіс ядрами і бланшований. Ціна арахісу, умови поставки, оплати можна побачити тут: http:// Показники якості арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або дроблене ядра- 4-6%. Упаковка: 50 кг джутові або поліпропіленові мішки. Мінімальний об'єм- 20-футовий контейнер. 


Ось уже кілька років ринок риби і морепродуктів в Росії залишається одним з найдинамічніших. У моді,
Історія арахісу Арахіс
арахісу земляного, Арахіс культурний, земляний горіх ( Arachis hypogaea ), однолітник сімейства бобових, широко розводиться заради їстівних насіння, що нагадують ядро горіха. Вони дуже поживні, містять 43-50% масла, 5-12% вуглеводів і 25-30% білка. АрахісБыстрая навигация: