Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CFS - Склад консолідації- 1. Cклад, в якому здійснюється консолідація та завантаження / розвантаження в / з морські контейнери. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до CFS; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до CFS (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, розміщення на CFS).

FOR- станція призначення. Вільно у вагоні / на платформі - умова перевезення під час поселення- означає, що обумовлена ставка провізної плати не включає соімость робіт з вивантаження вантажу з платформи / вагона, прибирання вагонів і т. д.

THC- Термінальна обробка вантажу- спочатку- будь-які послуги терміналу з обробки вантажу: завантаження / вивантаження з судна, переміщення в штабель, виставлення для проведення робіт і т. д. В даний час в практиці склалося наступне розуміння даного терміну- послуги з обробки вантажу, оплату яких у відповідності до звичаїв порту здійснює відправник, якщо це порт відправлення (oTHC), або одержувач, якщо це порт призначення (dTHC).

Праздники сегодня

Сушені креветки (Dried Shrimp)

креветкиКреветки або справжні креветки (лат. Caridea)- інфраотряд ракоподібних із загону десятиногих (Decapoda). Широко поширені по морях всього світу, багато видів освоїли прісні води. Розмір дорослих особин різних представників варіює від 2 до 30 см. У морях Далекого Сходу Росії фауна креветок налічує більше 100 видів. Багато представників цієї групи - об'єкти промислового лову.

Креветка - невеликий морський рачок Pandalus borealis, що мешкає практично у всіх морях світу. Креветки сильно розрізняються за розмірами: найбільших припадає менше 20 штук на 1 кг, а самих дрібних в тому ж кілограмі може бути від 100 штук і більше.

Найбільшою популярністю у кухарів користуються великі (і досить дорогі) тигрові креветки з характерними смужками на панцирі, яких вирощують на фермах Середземномор'я, Малайзії, Тайваню та інших країн Південно-Східної Азії. Втім, є і ще більш величезна креветка джамбо - до 30 сантиметрів завдовжки. Дуже високо цінуються і невеликі європейські креветки, які водяться в норвезьких фіордах і в протоці Скаггерак.

Цифри, які ви бачите на упаковці креветок,- це кількість їх на кілограм. Найпоширеніші у світі середні креветки мають маркування 90/120 (від 90 до 120 штук в кілограмі). 50/70- це дуже великі, добірні креветки, 70/90- великі, 90 +- найдрібніші.

Якщо врахувати, що термін зберігання обробленої і охолодженої креветки не перевищує чотири доби, то зрозуміло, чому до нас вони доходять частіше в замороженому вигляді, причому, переважна більшість вже відварені відразу після вилову прямо на траулері в морській воді. Їх залишилося тільки повільно розморозити і розігріти 1-2 хвилини в киплячій воді або в маслі на сковороді (а для салатів і розігрівати не треба).

Хвіст варено-мороженої креветки повинен бути загнутий - це свідчення того, що вона була зварена живої відразу після вилову. Чим сильніше розігнути креветка, тим довше вона пролежала перед варінням і тим гірші за якістю. Про погану якість говорить також чорна головка - це означає, що після відлову креветку довго не заморожували.

М'ясо цих ракоподібних - справжня природна комора усіляких вигод. Особливо багато в ньому йоду, багато воно натрієм, кальцієм, фосфором...- можна перерахувати мало не половину таблиці Менделєєва. Багато в ньому і білка, а от жиру практично немає.

Креветки подають холодними і гарячими, варять, припускають, смажать на грилі і шапжках, запікають, використовують в супах. В Азії кілька видів креветок їдять сирими. А з найменших креветок, попередньо просолених, а потім ферментованих, роблять креветочним пасту, яку використовують у приправах та соусах.
 

3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами

Пропонуються риба і морепродукти від в'єтнамського виробника. Широкий асортимент сушених снеків. Контракт укладається безпосередньо з виробником. Умови поставки, оплати, терміни, приклади вантажосупровідних документів та сертифікатів представлені за адресою. 


Кулінарне визначення і використання горіхів Горіх в кулінарії - набагато менш обмежена категорія, ніж горіх
Сухофрукти. Фруктовий гербарій ТЕКСТ: ОЛЕНА ТРОФІМОВА / / ФОТО: ДМИТРО ТЕРНОВИЙ ФРУКТОВИЙ
Скорочення виробництва рибопродуктів в Україну викликало стрімке зростання їх імпорту. Найближчим часом обсягиБыстрая навигация: