Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETD- Передбачувана дата відходу.

LCL- Часткове завантаження контейнера, в одному контейнері слід вантаж декількох відправників на адресу кількох одержувачів.

TEU- Еквівалентент обсягу двадцятифутовому контейнера. Часто використовується в оцінці вантажообігу.

Праздники сегодня

Червоний Скад (Dried Red Fish)

красный скад


Інша назва червоного скаду - червона ставридка . Ця риба поширена досить широко. Сімейство ставридових налічує до 140 видів. Ставриди (Trachurus)- рід риб загону окунеподібних. Довжина тіла до 50 см, важать до 400 р. Тіло веретеновидное, з тонким хвостовим стеблом. Бічна лінія з кістковими щитками по всій її довжині. Оскільки ставрида - зграєва риба, що тримається в товщі води, над глибинами в сто і більше метрів, то ловлять її переважно з човна, на відстані 1-2 км від берега. Ставрида постійно переміщається, переслідуючи дрібну рибу, яка є її кормом. М'ясо ставриди має світло - сірий колір, блюда з ставриди мають приємний смак з злегка кислуватим присмаком. Дуже смачні виходять тушковані та смажені страви з ставриди.
 

Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт
Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:

Аргентинський арахіс. Прямі поставки від заводу. Продаж арахісу оптом. Пропонуються сорти арахісу: Runner (Раннер) - ядра арахісу і бланшований арахіс, ядра арахісу сорти Редскін (з червоною шкіркою), високоолеіновий сорт ядер арахісу, високоолеіновий арахіс бланшований, арахіс в шкірці. 


У світі є багато прикладів кооперації, коли виробники об'єднуються в один союз, картель,
Після скасування ввізних мит на філе риби обсяги імпортованих рибних продуктів ростуть стрімкими
Як десерт чудово підійдуть сухофрукти. Чому саме сухофрукти? СухофруктиБыстрая навигация: