Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CAF- Валютна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від зміни курсу валют.

GENERAL CARGO - Генеральний вантаж- вантаж, який може бути перерахований, тобто вантаж, упакований в тару, або штучний вантаж, у тому числі: ящики, мішки, бочки, тюки, контейнери і т. д.

OT - опен топ- тип контейнера. Дивіться в типах контейнерів.

Праздники сегодня

Рибка путасу (Dried Poutassou)

рыба путассу


путасу - рід риб сімейства тріскових. Існують два види цієї риби : один (довжина до 47 см)- в північній частині Атлантичного океану, інший (довжина до 55 см)- у південній. Морська промислова риба. Путасу нереститься в Біскайській затоці в середині лютого, на південь від банки Поркьюпайн і на захід від Кельтського шельфу з початку березня, між банками Поркьюпайн і Роколл та на північний захід від Ірландії в середині березня - квітні. У період нагулу путасу поширюється від Норвезького моря до північних і східних ділянок ареалу, аж до гренландського і Баренцового морів. У харчуванні путасу переважають нижчі ракоподібні.
М'ясо відрізняється приємним смаком і ароматом, в ньому міститься близько 17 % білків і 0,4 % жиру. За смаком схожа на навагу. Путасу використовують як їдальню рибу, з неї готують кулінарну продукцію (варену і смажену), а печінку використовують для приготування натуральних консервів.
 

9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника

Кокосова стружка з Філіппін. Низька ціна. Продам філіппінську кокосову стружку різної нарізки. Ціну кокосів, умови поставки, оплати можна побачити за адресою. Доступна та інша продукція- кокосове масло, бананові чіпси, сухофрукти. 


Як десерт чудово підійдуть сухофрукти. Чому саме сухофрукти? Сухофрукти
Сушка фруктів - це недорогий і простий спосіб їх зберігання. У сухофруктах значною мірою зберігаються
Варений арахіс корисніше смаженого Варений арахіс - традиційне ласощі в південних штатах США - не тількиБыстрая навигация: