Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CAF- Валютна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від зміни курсу валют.

IN-BOND - Не пройшов митне очищення (про товар).

RAMP- Рампа- 1. Пристрій для переміщення вантажу з одного виду транспорту на інший. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до найближчої до відправника / одержувача рампи; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до рампи (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, термінальні услегі, навантаження на авто / жд транспорт, доставку до / від найближчої до одержувача / відправникові рампи).

Праздники сегодня

Янтарна рибка з перцем (Dried Peppered Pollack)

янтарная рыбка с перцем


Янтарна рибка - це торгова назва риби минтая. Янтарна рибка (Theragra Chalcogramma) поширена в морях північної частини Тихого океану від Берингової протоки до Кореї і Північної Каліфорнії з низькою температурою води, переважно від 2 до 9 ° С. Це полуглубоководная риба, на що вказують великі очі і лілово - оливкові тони забарвлення тіла. Її дуже цінують в Кореї, Японії, Америці, де вона є однією з найважливіших промислових риб, використовуваних для приготування різноманітних страв. Основна цінність янтарної рибки - це великий вміст вітаміну А, який робить її смак ніжним і вишуканим без втрати корисних якостей.
 

Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами

Дешевий арахіс з Аргентини. Арахіс з Аргентини за низькими цінами. Якісні показники арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або подрібнені ядра- 4-6%. Мінімальний об'єм- 1 контейнер. 


Дуже цінним продуктом є морський гребінець, особливо м'язів (м'ясо) гребінця, в якому міститься
Кулінарне визначення і використання горіхів Горіх в кулінарії - набагато менш обмежена категорія, ніж горіх
Арахісове масло - дієтичний продукт Арахіс (Arachis), рід трав'янистих рослин сімейства метеликових. ОтримуютьБыстрая навигация: