Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DC- Сухий контейнер- тип контейнера.

MT - Тонна метрична = 1000кг.

OT - опен топ- тип контейнера. Дивіться в типах контейнерів.

Праздники сегодня

Минтай (Dried Mingtai)

минтай


Минтай (Theragra chalcogramma)- придонна пелагическая холодолюбиві риба сімейства тріскових, роду минтаєм (theragra). Минтай - найчисленніша риба північній частині Тихого океану. Світовий улов минтая складає мільйони тонн на рік. Мешкає в Охотському, Беринговому, Японському морях та східній частині Тихого океану. М'ясо минтая приємного смаку, в ньому міститься 14-17 % білка, 0,9 % жиру. У печінці минтая міститься велика кількість вітаміну А. У домашній кулінарії з минтая готують холодні, перші та другі страви, рибоборошняних вироби.
 

Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано
Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника

Пропонуються риба і снеки від в'єтнамського виробника. Є сертифікати для постачань морепродуктів в Європу та країни СНД. Поставки виконуються без посередників контейнерними партіями в будь-який зручний для замовника порт. 


У гробниці китайського імператора виявили арахіс Китайські вчені підтвердили, що виявлені в 1990 р. в одній із стародавніх
Пангасіус з овочами Приблизний час приготування : 45 хвилин Інгредієнти,
Алергія на горіхи Горіхи, включаючи і деревні горіхи, і земляний арахіс, відносяться до найпоширеніших харчових алергенів.Быстрая навигация: