Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CONSIGNEE- Одержувач- особа, якій передається вантаж у місці призначення.

FREIGHT PREPAID - Фрахт сплачується відправником.

SHIPPER- Відправник- особа, яка фактично або номінально надає вантаж до перевезення, а також направляє інструкції перевізнику.

Праздники сегодня

Камбала (Dried Flat Fish)

камбалаКамабла - це загальна назва для некторих видів риб, назва яких переводиться як «плоскі». Вони дійсно сплющені на вигляд і мають обидва ока на одній стороні. Дуже дивна глибоководна (вся дивність полягає саме в незвичайному вигляді) риба. Живе в основному камбала на дні морів, деякі особини заходять в річки. Камбала - риба промислова через дуже смачного м'яса.

Риба сімейства камбалових поширена в Тихому, Атлантичному океанах, Японському морі і ін Харчується в основному планктоном, дрібними рачками. Відкладена ікра розвивається приблизно два-три місяці. Камбала може плавати або залягати на глибині до 1000 м. Буває дрібних і великих розмірів. Через цінного м'яса цінується вище тріскових риб і пікші.

Камбала морська. Живе в північно-східній частині Атлантичного океану, біля узбережжя Європи. Очна сторона її оливково-коричнева з помаранчевими або темно-червоними плямами. Сліпа сторона тіла біла, іноді з жовтими або коричневими плямами. Звичайна довжина 25-50 см, але може досягати 90-100 см і ваги 5- 7 кг. Поширена від берегів Португалії до Баренцева і Білого морів, є у Ісландії.

У водах Росії звичайна уздовж берегів Мурмана, на схід до горла Білого моря. Харчується молюсками і поліхети. Розмножується в різних районах у різний час - з лютого по червень: в Балтійському морі в основному в лютому - березні, у Північному в січні - лютому, на Мурмані в березні - квітні. Камбала - найважливіша промислова риба з усіх малоротие камбал, у деяких країнах її цінують значно вище тріски, пікші і морського окуня.
 

Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:
№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника

Арахіс китайський оптом. З Китаю від виробника: арахіс (довгий, круглий, бланшований, в шкірці, смажений), сухофрукти (сушені яблука, груші, курага, персики та інших), морепродукти (сушений кальмар скибочками, стружкою, кільцями, ставридка, жовтий полосатик та ін). Ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


Пангасіус з В'єтнаму Пангасіус - річкова
Пангасіус з яблуками і корицею Вам будуть потрібні : філе пангасіуса
Сухофрукти нам допоможутьБыстрая навигация: