Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 AI- «Все включено»- означає, що вартість перевезення включає всі додаткові збори, передбачені умовами перевезення. Наприклад, якщо мова йде про фрахт на умовах CY / CY, це означає, що в ставку, крім фрахту, навантаження і вивантаження, також включені всі супутні витрати, такі як BAF, CAF і т. д.

FO- Вільно від вивантаження- умова перевезення в місці призначення- означає, що фрахт не враховує вартості вивантаження з судна.

TRANSHIPMENT- трансшипменту- зміна в транзитному порту судноплавної лінії для доставки з / в порт не обслуговується лінією напряму.

Праздники сегодня

Чорний полосатик (Dried Black Stripe Fish)

черный полосатикТак полюбилися нашому споживачеві сушені снеки - полосатики, чорний полосатик нарівні з жовтим полосатиком - є морський рибкою з усіма їхніми плюсами. Адже, як відомо, мінеральний склад морської риби багато багатшими річковий. А смак м'яса цього родича ставридки , настільки схожий на традиційну прісноводну сушену рибку, робить жовтого полосатика класичною закускою до пива.
 

Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
Сухофрукти Ціна

Арахіс китайський оптом. З Китаю від виробника: арахіс (довгий, круглий, бланшований, в шкірці, смажений), сухофрукти (сушені яблука, груші, курага, персики та інших), морепродукти (сушений кальмар скибочками, стружкою, кільцями, ставридка, жовтий полосатик та ін). Ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


Користь і корисність арахісу і арахісового масла Вперше арахіс був виявлений в Бразилії і Перу, зараз
Філе пангасіуса Соковите філе пангасіуса - поживний і ситний
Арахісове масло - природний антидепресант Арахісове масло дійсно містить ряд кориснихБыстрая навигация: