Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DROP-OFF CHARGE - Збір за повернення контейнера, що належить перевізнику, в місці відмінному від місця призначення, зазначеного в коносаменті перевізника.

FEU- еквівалентний обсягу сорокафутових контейнера.

TRANSHIPMENT- трансшипменту- зміна в транзитному порту судноплавної лінії для доставки з / в порт не обслуговується лінією напряму.

Праздники сегодня

Сушений кальмар різаний (dried squid cut)

Гігантський кальмар або архітеутіс (лат. Architeuthis) - рід океанічних кальмарів, становить самостійне сімейство Architeuthidae. Вважається, що гігантські кальмари можуть виростати в довжину до 18 метрів. Офіційно зареєстрований рекорд довжини - 17,4 м с щупальцями (1887 год, примірник знайдений на березі Нової Зеландії ). Довжина мантії - до 2 метрів, щупалець - до 5 м. Найбільший вага тваринного імовірно до тонни.

Незважаючи на розміри представників цього роду, вчені припускають, що самим великим в сімействі кальмарів є відноситься к іншому роду так званий колосальний кальмар (Mesonychoteuthis hamiltoni Robson, 1925). Колосальний кальмар є самим великим (з відомих) в світі молюском. В 2003 році був спійманий молодий колосальний кальмар с довжиною мантії в 2,5 метра. У дорослих особин передбачається довжина мантії в 4 метра. 20 лютого 2010 році у берегів Японії виявлений примірник довжиною 3 метра і 40 сантиметрів. Вага викинутого на піщаний пляж кальмара 109.2 кілограмів.

Кальмар сушений - цінний високобілковий продукт, містить декілька видів унікальних амінокислот і кровеобразующіх елементів, зміцнює серцево-судинну систему. Сушені кальмари виготовляються без застосування консервантів і хімічних добавок, це виключно натуральний продукт.

Нижче наводяться фотографії сушеного кальмара різаного (dried squid cut) , зроблені на заводі під В'єтнамі


dried squid cut skin-on / сушений кальмар різаний с шкірою

dried squid cut skin-off / сушений кальмар різаний без шкіри

dried squid cut / сушений кальмар різаний

dried squid cut / сушений кальмар різаний

dried squid cut / сушений кальмар різаний

dried squid cut / сушений кальмар різаний

Актуальні на сьогоднішній день ціни ви зможете отримати, надіславши запит на поставку сушеної риби і морепродуктів .
 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника
№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна

Продаж аргентинського арахісу. Прямі поставки. Продам аргентинський арахіс урожаю 2010 в асортименті. Калібри ядер арахісу- 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. 


Пангасіус в сметані з овочами Вам будуть потрібні : пангасіус (філе)- близько
Арахіс захищає від сонця Хто б міг подумати, що тверді горішки арахісу насправді здатні
Станом на кінець травня вартість експортних поставок морепродуктів з НорвегіїБыстрая навигация: