Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 FCL- Повне завантаження контейнера одним відправником на адресу одного одержувача.

GENERAL CARGO - Генеральний вантаж- вантаж, який може бути перерахований, тобто вантаж, упакований в тару, або штучний вантаж, у тому числі: ящики, мішки, бочки, тюки, контейнери і т. д.

OT - опен топ- тип контейнера. Дивіться в типах контейнерів.

Праздники сегодня

Сушена жовтохвоста ставридка - dried yellow tail scad

Опис: Ставрида (Trachurus trachurus) - промислова морська риба загону окунеподібних. Звичайна ставрида (Trachurus trachurus) поширена в Атлантиці від Ісландії до островів Зеленого Мису, в Північному і Середземному морях. В Середземному і Чорному морях частіше інших зустрічається середземноморська ставрида (Тr. mediterraneus), яка виходить в східну Атлантику. А з Атлантики в Середземне море заходить океанічна ставрида (Тr. picturatus). Сімейство ставридових (Carangidae) об'єднує 140 видів риб різного розміру від двадцятисантиметровий ставрид до двометрових серіол. Ставридових риби мають важливе промислове значення.

Фотографії

Фотографії желтохвост ставридки , відображеною на фабриці по В'єтнамі, опубліковані нижче.

dried yellow tail scad / сушена желтохвост ставридка

Специфікація:
Приклад специфікації на сушену желтохвост ставридки :

Dried yellowtails scad fillet, salted (філе сушеної желтохвост ставридки , підсолене)
- Розмір: 5-7 / 7-9 см / шматок
- Зміст солі: 300 гр. Солі на 10 кг. Напівготового продукту (свіже філе риби)
- Вологість: 26% + /- 1%
- Радіаційна обробка
- Упаковка:
• 15 кг / картонна коробка : 4,8 USD / кг на умовах CFR Одеса, України
• 18 гр. / пакетики х 50 пакетиків / ящик (близько 35%) і 40 гр. / пакетики х 25 паке-тіков/ящік (близько 65%), 6 скриньок / картонна коробка

Ціна:

Для отримання актуальної ціни на зацікавив Вас продукт необхідно надіслати запит на поставку сушеної риби і морепродуктів .Побробнее о ставридки: Ставрида (Trachurus trachurus) - промислова морська риба загону окунеподібних. Звичайна ставрида (Trachurus trachurus) поширена в Атлантиці від Ісландії до островів Зеленого Мису, в Північному і Середземному морях. В Середземному і Чорному морях частіше інших зустрічається середземноморська ставрида (Тr. mediterraneus), яка виходить в східну Атлантику. А з Атлантики в Середземне море заходить океанічна ставрида (Тr. picturatus).
Сімейство ставридових (Carangidae) об'єднує 140 видів риб різного розміру від двадцятисантиметровий ставрид до двометрових серіол. Ставридових риби мають важливе промислове значення.
У ставриди довгасте тіло, злегка стислий с боків. Характерний ознака справжніх ставрид - кісткові щитки вздовж бічний лінії, іноді с спрямованими назад шипами. Ставриди - стайня пелагічні риби, виростають до 50 см. Сама велика ставрида, виміряна фахівцями, важила 2 кг. Зазвичай зустрічаються більше дрібні особини. Живуть вони до 9 років. Харчуються ставриди зоопланктоном, дрібної рибою, іноді донними або придонними ракоподібними і головоногими молюсками.
Ставрида дотримується зони материкового шельфу, зрідка виходить на звалювання глибин. В товщі води, на поверхні або у дна утворює потужні скупчення, зручні для облову різними знаряддями лову. Харчується ставрида зоопланктоном, дрібної рибою, іноді донними або придонними безхребетними (креветки). В помірних водах ставрида нереститься тільки в тепле час року, в субтропіках і тропіках нерест проходить практично цілорічно. В Північному море, у Південної Африки і Австралії ставрида здійснює сезонні міграції, переміщаючись с настанням холодів в більше теплі райони. Промишляють звичайну ставриду ставними і кошельковими неводами, донними і різноглибинні тралами.

 

9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника

Продам кокосову продукцію з Філіппін. Дерево стружка різної нарізки, кокосове масло, бананові чіпси, сухофрукти. Подробиці можна дізнатися за адресою 


Кальмари бувають близько 300 видів, поширені широко, переважно в тропіках. Кальмари - хижаки.
Сухофрукти. Фруктовий гербарій ТЕКСТ: ОЛЕНА ТРОФІМОВА / / ФОТО: ДМИТРО ТЕРНОВИЙ ФРУКТОВИЙ
Кулінарне визначення і використання горіхів Горіх в кулінарії - набагато менш обмежена категорія, ніж горіхБыстрая навигация: