Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 B / L - BILL OF LADING- Коносамент- договір морського перевезення, документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе відправник. Коносамент супроводжує вантаж при перевезенні. Оригінал коносамента є товарораспоряделітельним документом.

LO - Лінійні умови при прибутті- умови, за яких експедитор надає наступні послуги, стоімсоть яких включена в ставку фрахту: вивантаження з судна, розміщення на терміналі (CY), навантаження на транспортний засіб (авто, залізничного).

RAMP- Рампа- 1. Пристрій для переміщення вантажу з одного виду транспорту на інший. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до найближчої до відправника / одержувача рампи; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до рампи (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, термінальні услегі, навантаження на авто / жд транспорт, доставку до / від найближчої до одержувача / відправникові рампи).

Праздники сегодня

Сушені кокоси, кокосова стружка кокосова мука

Сушені кокоси, кокосова стружка і кокосова мука виробляються з стиглих кокосів і кокосової м'якоті, яка піддається різним формам нарізки і доступна в вигляді пластинок, шматочків середньої нарізки, пластівців, кокосової стружки, чіпсів або в вигляді кокосової борошна. Також кокоси можуть бути підсолодженими, смаженими і смаженими підсолодженими.

Наші сушені кокоси мають сертифікат кошерності і органічний сертифікат.

Сушені кокоси Celebes пройшли суворі тести відповідності стандартам якості, що гарантує чистоту продукту, в тому числі хімічну і мікробіологічну, і тому наша продукція знаходиться на найкращих столах світу.

Можете бути впевнені, що сушені кокоси Celebes використовуються в кондитерських виробах, в начинках і покритті шоколадних виробів, на глазурі морозива і харчових батончиків, в тістечок і хрусткому печиво, крекерах і інших десертах, кокосових булочках, цукерках і в мюслі с шматочками кокоса.


Міжнародний ринок вимагає жорсткого контролю і відповідності с високими стандартами виробництва їжі, включаючи аналіз Hazard Analysis of Critical Control Points (HACCP).

Сушені кокоси широко використовуються в наступних галузях:

A. Кондитерська промисловість
B. Хлібобулочні вироби
C. Виробництво заморожених продуктів
D. Обробка їжі
E. Промисловість Громадської харчування
F. Промисловість Споживчих товарів

Сушені кокоси упаковуються в паперові мішки, оббиті поліетиленом зсередини. Також можлива упаковка по зовнішні ткані мішки (по замовленням).
Фасовка сушеного кокоса: 25-фунтові, 50-фунтові, 100-фунтові, 12.5-кілограмові, 25-кілограмові, і 50-кілограмові мішки.

Macaroon / Fine

Medium
Flakes
Fancy Shred

Chips

Toasted fine
Toasted Medium
Toasted Flakes
Toasted Fancy Shred
Toasted Chips

Для отримання актуальної ціни на зацікавив Вас продукт необхідно надіслати запит на поставку продуктів . 

3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника
№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна

Продам кокосову продукцію з Філіппін. Дерево стружка різної нарізки, кокосове масло, бананові чіпси, сухофрукти. Подробиці можна дізнатися за адресою 


Зараз морепродукти широко використовуються для приготування різноманітних страв і закусок. У них міститься
При цьому імпортери продовжують скаржитися на низьку рентабельність своєї діяльності. «Оскільки
Арахіс, або земляний горіх Бобові - Fabaceae (Leguminosae). Народні назви : землянийБыстрая навигация: