Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 AI- «Все включено»- означає, що вартість перевезення включає всі додаткові збори, передбачені умовами перевезення. Наприклад, якщо мова йде про фрахт на умовах CY / CY, це означає, що в ставку, крім фрахту, навантаження і вивантаження, також включені всі супутні витрати, такі як BAF, CAF і т. д.

GENERAL CARGO - Генеральний вантаж- вантаж, який може бути перерахований, тобто вантаж, упакований в тару, або штучний вантаж, у тому числі: ящики, мішки, бочки, тюки, контейнери і т. д.

RAMP- Рампа- 1. Пристрій для переміщення вантажу з одного виду транспорту на інший. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до найближчої до відправника / одержувача рампи; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до рампи (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, термінальні услегі, навантаження на авто / жд транспорт, доставку до / від найближчої до одержувача / відправникові рампи).

Праздники сегодня

DES - поставка с судна

Термін "Поставка с судна" означає, що продавець виконав поставку, коли він надав не минулий митний очистку для імпорту товар в розпорядження покупця на борту судна в названому порту призначення. Продавець повинен нести всі витрати і ризики по доставці товару в названий порт призначення до моменту його розвантаження. Якщо сторони бажають, щоб продавець взяв на себе витрати і ризики по розвантаженні товару, повинен застосовуватися термін DEQ.
Даний термін може застосовуватися тільки при перевезення морським або внутрішнім водним транспортом або в змішаних перевезеннях, коли товар прибуває в порт призначення на судні.

Обов'язки продавця:
Обов'язки покупця:

А.1. Представлення товарів в відповідно с договором Продавець зобов'язаний в відповідно с договором купівлі-продажу надати покупцеві товар, комерційний рахунок-фактуру або еквівалентну йому електронне повідомлення, а також будь-які інші докази відповідності, які можуть знадобитися по умовами договору купівлі-продажу.

Б.1. Сплата ціни Покупець зобов'язаний сплатити передбачену договором купівлі-продажу ціну товару.
А.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Продавець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку експортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво або інші документи, а також виконати, якщо це буде потрібно <см. введення п. 14> , всі митні формальності, необхідні для експорту товару на кордоні, і, в випадку необхідності, для його транзитної перевезення через Третє країни.
Б.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку імпортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це буде потрібно <см. введення п. 14> , всі митні формальності, необхідні для імпорту товару.

А.3. Договори перевезення і страхування А) Договір перевозкіПродавец зобов'язаний укласти за свій рахунок договір перевезення товару до названого пункту, якщо такий є, в названому порту призначення. Якщо такий пункт не узгоджений або не визначений практикою подібного роду поставок, продавець може обрати найбільш підходящий для нього пункт в названому порту призначення.
Б) Договір страхування Ні зобов'язань <см. введення п. 10>.

Б.3. Договори перевезення і страхування
А) Договір перевезення Ні зобов'язань <см. введення п. 10>.
Б) Договір страхування Ні зобов'язань <см. введення п. 10>.
А. 4. Поставка
Продавець зобов'язаний надати товар в розпорядження покупця на борту судна в пункті розвантаження в відповідно зі статтею А.3а) в названому порту призначення в узгоджену дату або в межах узгодженого терміну таким чином, щоб була можливість видалити товар с судна розвантажувальними коштами, відповідними характеру товару.
Б.4. Прийняття поставки
Покупець зобов'язаний прийняти поставку товару, коли вона здійснена в відповідно зі статтею А.4.
А.5. Перехід ризиків
Продавець зобов'язаний с урахуванням застережень статті Б.5., Нести всі ризики втрати або ушкодження товару до моменту, коли він поставлений в відповідно зі статтею А.4.

Б.5. Перехід ризиків Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати або ушкодження товару с моменту його поставки в відповідно зі статтею А.4.Покупатель зобов'язаний - при невиконанні їм обов'язки дати повідомлення в відповідно зі статтею Б.7. - Нести всі ризики втрати або ушкодження товару с моменту закінчення узгодженої дати або дати закінчення узгодженого терміну поставки. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору.

А.6. Розподіл витрат
Продавець зобов'язаний с урахуванням застережень статті Б.6.:
- в додатку к витрат, випливають з статті А.3а), нести всі витрати, пов'язані з товаром до моменту, коли він поставлений в відповідно зі статтею А.4., і
- якщо це потрібно <см. введення п. 14> - оплатити всі витрати, пов'язані с виконанням митних формальностей, як і інші мита, податки і інші збори, підлягають оплаті при експорті товару і його відправлення транзитом через Третє країни до його поставки в Відповідно зі статтею А.4.
Б.6. Розподіл витрат
Покупець зобов'язаний:
- нести всі витрати, пов'язані с товаром, с моменту його поставки в відповідно зі статтею А.4., включаючи витрати по розвантаженні товару с судна, необхідні для прийняття поставки, і
- нести всі додаткові витрати, що виникли внаслідок невиконання їм обов'язки прийняти товар, після того, як останній був забезпечується в його розпорядження в відповідно зі статтею А.4., або дати повідомлення в відповідно зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору, і
- оплатити, якщо це потрібно <см. введення п. 14> , всі мита, податки і інші збори, а також витрати на виконання митних формальностей, підлягають оплаті при імпорті товару.
А.7. Повідомлення покупцеві
Продавець зобов'язаний сповістити достатнім чином покупця о передбачуваної датою прибуття зазначеного судна в відповідно зі статтею А.4., а також направити покупцеві інші сповіщення, вимагаються йому для здійснення зазвичай необхідних заходів для прийняття поставки товару.
Б.7. Повідомлення продавцеві Покупець зобов'язаний, в випадку якщо він вправі визначити час в рамках узгодженого терміну і / або пункт прийняття поставки в названому порту призначення, належним чином сповістити об цьому продавця.
А.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Продавець зобов'язаний надати покупцю за свій рахунок делівері-ордер та / або звичайний транспортний документ (наприклад, оборотний коносамент, необоротну морську накладну, доказ про перевезення внутрішнім водним транспортом або накладну змішаної перевезення), щоб дати покупцеві можливість вимагати у перевізника товар в порту назначенія. В випадку, якщо продавець і покупець домовилися об використанні коштів електронною зв'язку, згадані вище документи можуть бути замінені еквівалентними електронними повідомленнями (EDI).
Б.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення
Покупець зобов'язаний прийняти делівері-ордер або транспортний документ в Відповідно зі статтею А.8.
А.9. Перевірка - упаковка - маркування
Продавець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для поставки товару в відповідно зі статтею А.4.Продавец зобов'язаний за свій рахунок забезпечити упаковку (за винятком випадків, коли в даної галузі торгівлі зазвичай прийнято поставляти обумовлений контрактом товар без упаковки), необхідну для поставки товару. Упаковка повинна бути маркована належним чином.
Б.9. Огляд товару
Покупець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с передвідвантажувальним оглядом товару, за винятком випадків, коли такий огляд потрібно владою країни експорту.
А.10. Інші обов'язки
Продавець зобов'язаний по прохання покупця надати останньому за його рахунок і на його ризик повне сприяння в отриманні будь-яких документів або еквівалентних їм електронних повідомлень (крім названих в статті А.8.), видаваних або використовуваних в країні відправлення та / або в країні походження товару, які можуть знадобитися покупцеві для імпорту товара. Продавец зобов'язаний забезпечити покупця всієї інформацією, необхідної для здійснення додаткового страхування.
Б.10. Інші обов'язки
Покупець зобов'язаний нести всі витрати і оплачувати збори, пов'язані з отриманням документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., а також відшкодувати витрати продавця, понесені останнім внаслідок надання їм допомоги покупцеві.

Назад Зміст Вперед

Інформація с http://www. ved-service. com


 

3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
Сухофрукти Ціна
16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами

Продам кокосову продукцію з Філіппін. Дерево стружка різної нарізки, кокосове масло, бананові чіпси, сухофрукти. Подробиці можна дізнатися за адресою 


Горіхи. Ботанічний визначення Ботанічні визначення Горіх в ботаніці - це прості сухі плоди
Кальмари бувають близько 300 видів, поширені широко, переважно в тропіках. Кальмари - хижаки.
Алергія на горіхи Горіхи, включаючи і деревні горіхи, і земляний арахіс, відносяться до найпоширеніших харчових алергенів.Быстрая навигация: