Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CBM- Метр кубічний- естесствено в метричній системі.

FEU- еквівалентний обсягу сорокафутових контейнера.

TEU- Еквівалентент обсягу двадцятифутовому контейнера. Часто використовується в оцінці вантажообігу.

Праздники сегодня

DDU - поставка без оплати мита

Термін " Поставка без оплати мита " означає, що продавець надасть не минулий митний очистку і нерозвантажений с прибулого транспортного кошти товар в розпорядження покупця в названому місці призначення. Продавець зобов'язаний нести всі витрати і ризики, пов'язані с транспортуванням товару до цього місця, за винятком (якщо це потрібно) будь-яких зборів, збираються для імпорту в країні призначення (під словом "збори" тут мається на увазі відповідальність і ризики за проведення митної очищення, а також за оплату митних формальностей, митних зборів, податків і інших зборів). Відповідальність за такі збори повинен нести покупець, також як і за інші витрати і ризики, виникли в зв'язку з тим, що він не зміг вчасно пройти митний очистку для імпорту.
Однак, якщо сторони бажають, щоб продавець взяв на себе ризики і витрати по митної очищенню, також як і частина витрат по імпорту товару, то це має бути чітко обумовлено в відповідному доповненні к договору купівлі-продажу <см. введення п. 11> .
Відповідальність, ризики і витрати за вивантаження і перевантаження товару залежать від того, під чиїм контролем знаходиться вибраного місце поставки.
Даний термін може застосовуватися незалежно від виду транспорту, але коли поставка здійснюється на борту судна або на пристані в порту призначення, то слід застосовувати терміни DES або DEQ .

Обов'язки продавця:
Обов'язки покупця:

А.1. Представлення товарів в відповідно с договором Продавець зобов'язаний в відповідно с договором купівлі-продажу надати покупцеві товар, комерційний рахунок-фактуру або еквівалентну йому електронне повідомлення, а також будь-які інші докази відповідності, які можуть знадобитися по умовами договору купівлі-продажу.

Б.1. Сплата ціни Покупець зобов'язаний сплатити передбачену договором купівлі-продажу ціну товару.
А.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Продавець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку експортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво або інші документи, а також виконати, якщо це буде потрібно <см. введення п. 14> , всі митні формальності для експорту товару і для його транзитної перевезення через Третє країни.
Б.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку імпортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво і інші документи, а також виконати, якщо це потрібно <см. введення п. 14> , всі митні формальності для імпорту товару.

А.3. Договори перевезення і страхування А) Договір перевезення Продавець зобов'язаний укласти за свій рахунок договір перевезення товару до названого місця призначення. Якщо спеціальний пункт не узгоджений або не визначений практикою подібного роду поставок, продавець може обрати найбільш відповідний для нього пункт в названому місці призначення.
Б) Договір страхування Ні зобов'язань <см. введення п. 10> .

Б.3. Договори перевезення і страхування
А) Договір перевезення Ні зобов'язань <см. введення п. 10> .
Б) Договір страхування Ні зобов'язань <см. введення п. 10> .
А.4. Поставка
Продавець зобов'язаний надати товар в розпорядження покупця або іншої особи, зазначеного покупцем, в невідвантаженому вигляді на будь-якому прибулому транспортному засобі в названому місці призначення в узгоджену дату або в межах узгодженого для поставки терміну.
Б.4. Прийняття поставки
Покупець зобов'язаний прийняти поставку товару, коли вона здійснена в відповідно зі статтею А.4.
А.5. Перехід ризиків
Продавець зобов'язаний поставити товар с урахуванням застережень статті Б.5. І нести всі ризики втрати або ушкодження товару до моменту його поставки в відповідно зі статтею А.4.

Б.5. Перехід ризиків Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати або ушкодження товару с моменту його поставки в відповідно зі статтею А.4.Покупатель зобов'язаний - при невиконанні їм обов'язки в відповідно зі статтею Б.2. - Нести всі додаткові ризики втрати і пошкодження, завдані таким чином товару. Покупатель зобов'язаний - при невиконанні їм обов'язки дати повідомлення в відповідно зі статтею Б.7. - Нести всі ризики втрати або ушкодження товару с моменту закінчення узгодженої дати або закінчення узгодженого терміну поставки. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору.

А.6. Розподіл витрат
Продавець зобов'язаний с урахуванням застережень статті Б.6.:
- в додатку к витрат, випливають з статті А.3а), нести всі витрати, пов'язані з товаром, до моменту, коли він поставлений в відповідно зі статтею А.4., і
- якщо це потрібно <см. введення п. 14> - оплатити всі витрати, пов'язані с виконанням митних формальностей для експорту, також як і інші мита, податки і інші збори, підлягають оплаті при експорті товару і його транзитної перевезення через Третє країни до поставки в відповідно зі статтею А.4.
Б.6. Розподіл витрат
Покупець зобов'язаний:
- нести всі витрати, пов'язані с товаром, с моменту його поставки в відповідно зі статтею А.4.
- нести всі додаткові витрати при невиконанні їм обов'язки в відповідно зі статтею Б.2. Або при невиконанні їм обов'язки дати повідомлення в відповідно зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору, і
- оплатити, якщо це потрібно <см. введення п. 14> , всі мита, податки і інші витрати, а також витрати на виконання митних формальностей, підлягають оплаті при імпорті товару.
А.7. Повідомлення покупцеві
Продавець зобов'язаний сповістити достатнім чином покупця об відправлення товару, а також направити покупцеві інші сповіщення, вимагаються йому для здійснення зазвичай необхідних заходів для прийняття поставки товару.
Б.7. Повідомлення продавцеві Покупець зобов'язаний в випадку, якщо він вправі визначити час в рамках узгодженого терміну і / або пункт прийняття поставки в названому місці призначення, належним чином сповістити об цьому продавця.
А.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Продавець зобов'язаний надати покупцю за свій рахунок делівері-ордер та / або звичайний транспортний документ (наприклад, оборотний коносамент, необоротну морську накладну, доказ про перевезення внутрішнім водним транспортом, повітряну накладну, накладну залізничного або автодорожнього повідомлення або накладну змішаної перевезення), які можуть знадобитися покупцеві для прийняття поставки товару в відповідно зі статтями А.4./Б.4.В випадку, якщо продавець і покупець домовилися об використанні коштів електронною зв'язку, згадані вище документи можуть бути замінені еквівалентними електронними повідомленнями (EDI).
Б.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення
Покупець зобов'язаний прийняти необхідний делівері-ордер або транспортний документ в відповідно зі статтею А.8.
А.9. Перевірка - упаковка - маркування
Продавець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для поставки товару в відповідно зі статтею А.4.Продавец зобов'язаний за свій рахунок забезпечити упаковку (за винятком випадків, коли в даної галузі торгівлі зазвичай прийнято поставляти обумовлений контрактом товар без упаковки), необхідну для поставки товару. Упаковка повинна бути маркована належним чином.
Б.9. Огляд товару
Покупець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с передвідвантажувальним оглядом товару, за винятком випадків, коли такий огляд потрібно владою країни експорту.
А.10. Інші обов'язки
Продавець зобов'язаний по прохання покупця надати останньому за його рахунок і на його ризик повне сприяння в отриманні будь-яких документів або еквівалентних їм електронних повідомлень (крім названих в статті А.8.), видаваних або використовуваних в країні відправлення та / або в країні походження товару, які можуть знадобитися покупцеві для імпорту товара. Продавец зобов'язаний забезпечити покупця всієї інформацією, необхідної для здійснення страхування.
Б.10. Інші обов'язки
Покупець зобов'язаний нести всі витрати і оплачувати збори, пов'язані з отриманням документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., а також відшкодувати витрати продавця, понесені останнім внаслідок надання їм допомоги покупцеві.

Назад Зміст Вперед

Інформація с http://www. ved-service. com


 

7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника

Арахіс з Аргентини. Низька ціна. Продам аргентинський арахіс ядрами і бланшований. Ціна арахісу, умови поставки, оплати можна побачити тут: http:// Показники якості арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або дроблене ядра- 4-6%. Упаковка: 50 кг джутові або поліпропіленові мішки. Мінімальний об'єм- 20-футовий контейнер. 


Риба пангасіус в пивному клярі Приблизний час приготування: 60 хвилин Інгредієнти,
Дуже цінним продуктом є морський гребінець, особливо м'язів (м'ясо) гребінця, в якому міститься
Горіхова комора З наукової точки зору арахіс - зовсім не горіх, а однорічна трава сімействаБыстрая навигация: