Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DC- Сухий контейнер- тип контейнера.

OGC- Негабаритний вантаж.

RAMP- Рампа- 1. Пристрій для переміщення вантажу з одного виду транспорту на інший. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до найближчої до відправника / одержувача рампи; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до рампи (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, термінальні услегі, навантаження на авто / жд транспорт, доставку до / від найближчої до одержувача / відправникові рампи).

Праздники сегодня

DAF - поставка до кордону

Термін "Поставка до кордону" означає, що продавець виконав поставку, коли він надав нерозвантажений товар, минулий митний очистку для експорту, але ще не для імпорту на прибулому транспортному засобі в розпорядження покупця в названому пункті або місці на кордоні до надходження товару на митний кордон суміжної країни. Під терміном "кордон" розуміється будь-яка межа, включаючи кордон країни експорту. Тому, дуже важливо точне визначення кордону шляхом вказівки на конкретний пункт або місце.
Однак, якщо сторони бажають, щоб продавець взяв на себе обов'язки по розвантаженні товару с прибулого транспортного кошти та ніс всі ризики і витрати за таку розвантаження, то це повинна бути чітко обумовлено в відповідному доповненні к договором купівлі-продажу <см. введення п. 11> .
Даний термін може застосовуватися при перевезення товару яким видом транспорту, коли товар поставляється до сухопутної кордону.
Якщо поставка буде мати місце в порту призначення, на борту судна, або на пристані, то слід застосовувати терміни DES або DEQ .

Обов'язки продавця:
Обов'язки покупця:

А.1. Представлення товарів в відповідно с договором Продавець зобов'язаний в відповідно с договором купівлі-продажу надати покупцеві товар, комерційний рахунок-фактуру або еквівалентну йому електронне повідомлення, а також будь-які інші докази відповідності, які можуть знадобитися по умовами договору купівлі-продажу.

Б.1. Сплата ціни Покупець зобов'язаний сплатити передбачену договором купівлі-продажу ціну товару.
А.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Продавець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку експортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, потрібне для надання товару в розпорядження покупателя. Продавец зобов'язаний виконати, якщо це потрібно <см. введення п. 14> , всі митні формальності для експорту товару в назване місце поставки на кордоні і для його транзитної перевезення через Третє країни.
Б.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку імпортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це буде потрібно, всі митні формальності, необхідні для імпорту товару і для його наступної перевезення.

А.3. Договори перевезення і страхування А) Договір перевезення.
I) Продавець зобов'язаний укласти за свій рахунок на звичайних умовах договір перевезення по поставки товару в названий пункт, якщо такий є в місці поставки на кордоні. Якщо такий пункт в названому місці поставки на кордоні не узгоджений або не визначений практикою подібного роду поставок, продавець може обрати найбільш підходящий для нього пункт в названому місці поставки.
II) Продавець може, однак, по прохання покупця на його ризик і за його рахунок укласти на звичайних умовах договір перевезення про подальшої транспортуванні товару с названого місця на кордоні до кінцевого пункту призначення, названого покупцем в країні імпорта. Продавец може також відмовитися від укладення такого договору, в такому випадку він зобов'язаний сповістити покупця про цьому належним чином.
Б) Договір страхування Ні зобов'язань <см. введення п. 10> . .

Б.3. Договори перевезення і страхування
А) Договір перевезення Ні зобов'язань <см. введення п. 10> .
Б) Договір страхування Ні зобов'язань <см. введення п. 10> .
А.4. Поставка
Продавець зобов'язаний надати невідвантажений товар в розпорядження покупця на прибулому транспортному засобі в зазначеному місці поставки на кордоні в узгоджену дату або термін.
Б.4. Прийняття поставки
Покупець зобов'язаний прийняти поставку товару, коли вона здійснена в відповідно зі статтею А.4.
А.5. Перехід ризиків
Продавець зобов'язаний с урахуванням застережень статті Б.5. Нести всі ризики втрати або пошкодження товару до моменту, коли він поставлений в відповідно зі статтею А.4.

Б.5. Перехід ризиків Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати або ушкодження товару с моменту його поставки в відповідно зі статтею А.4.Покупатель зобов'язаний - при невиконанні їм обов'язки дати повідомлення в відповідно зі статтею Б.7. - Нести всі ризики втрати або ушкодження товару с моменту закінчення узгодженої дати або дати закінчення узгодженого терміну поставки. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору.

А.6. Розподіл витрат
Продавець зобов'язаний с урахуванням застережень статті Б.6.:
- в додатку к витрат, випливають з статті А.3а)
- нести всі витрати, пов'язані с товаром до моменту, коли він поставлений в відповідно зі статтею А.4., і
- якщо це потрібно <см. введення п. 14> - оплатити всі витрати, пов'язані с виконанням митних формальностей, як і інші мита, податки і інші збори, підлягають оплаті при експорті товару і його транзитної перевезення через Третє країни до поставки в відповідно зі статтею А.4.
Б.6. Розподіл витрат
Покупець зобов'язаний:
- нести всі витрати, пов'язані с товаром, с моменту його доставки в відповідно зі статтею А.4., включаючи витрати по розвантаженні товару, необхідні для прийняття поставки товару с транспортного засоби в названому місці на кордоні, і
- нести всі додаткові витрати, що виникли внаслідок невиконання їм обов'язки прийняти товар після його доставки в відповідно зі статтею А.4., або дати повідомлення в відповідно зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору, і
- оплатити, якщо це потрібно <см. введення п. 14> , всі мита, податки і інші збори, а також витрати на виконання митних формальностей, підлягають оплаті при імпорті товару, і, в разі необхідності, для його наступної перевезення.
А.7. Повідомлення покупцеві
Продавець зобов'язаний сповістити достатнім чином покупця про те, що товар відправлений в вказане місце на кордоні, а також направити покупцеві інші сповіщення, вимагаються йому для прийняття поставки.
Б.7. Повідомлення продавцеві Покупець зобов'язаний, в випадку, якщо він вправі визначити час в рамках обумовленого терміну і / або пункт прийняття поставки в названому місці, належним чином сповістити об цьому продавця.
А.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Продавець зобов'язаний за свій рахунок надати покупцеві звичайний документ або інше доказ поставки товару в назване місце на кордоні в відповідність зі статтею А.3а) I).
II) Продавець зобов'язаний - якщо сторони домовилися про подальшої транспортуванні товару с названого місця на кордоні в відповідно зі статтею А.3а) II) - надати покупцю за його рахунок і на його ризик зазвичай одержуваний в країні відправлення транзитний транспортний документ на перевезення товару на звичайних умовах від пункту відправлення в країні експорту до зазначеного покупцем місця кінцевого призначення в країні імпорта. В випадку, якщо продавець і покупець домовилися об використанні коштів електронною зв'язку, згадані вище документи можуть бути замінені еквівалентними електронними повідомленнями (EDI).
Б.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення
Покупець зобов'язаний прийняти транспортний документ і / або інше доказ поставки в відповідно зі статтею А.8.
А.9. Перевірка - упаковка - маркування
Продавець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для поставки товару в відповідно зі статтею А.4.Продавец зобов'язаний за свій рахунок забезпечити упаковку (за винятком випадків, коли в даної галузі торгівлі погоджено або зазвичай прийнято поставляти обумовлений контрактом товар без упаковки), необхідну для організує їм перевезення товару до кордону. Упаковка здійснюється в тієї мірі, в який обставини, пов'язані к транспортуванні (способи перевезення, місце призначення), відомі продавцеві до укладення договору купівлі-продажу. Упаковка повинна бути маркована належним чином.
Б.9. Огляд товару
Покупець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с передвідвантажувальним оглядом товару, за винятком випадків, коли такий огляд потрібно владою країни експорту.
А.10. Інші обов'язки
Продавець зобов'язаний по прохання покупця надати останньому за його рахунок і на його ризик повне сприяння в отриманні будь-яких документів або еквівалентних їм електронних повідомлень (крім названих в статті А.8.), видаваних або використовуваних в країні відправлення та / або в країні походження товару, які можуть знадобитися покупцеві для імпорту товару, або, в разі необхідності, для його транзитної перевезення через Третє страни. Продавец зобов'язаний забезпечити покупця всієї інформацією, необхідної для здійснення додаткового страхування.
Б.10. Інші обов'язки
Покупець зобов'язаний нести всі витрати і оплачувати збори, пов'язані з отриманням документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., а також відшкодувати витрати продавця, понесені останнім внаслідок надання їм допомоги покупцеві. В разі необхідності, в відповідно зі статтею А.3а) II) надати продавцеві по його прохання, але за рахунок і на ризик покупця, валютне рішення, інші дозволу і документи або їх завірені копії, а також адреса кінцевого пункту призначення товару в стані імпорту для отримання транзитного транспортного документа або будь-якого іншого документа, передбаченого статтею А.8.II).

Назад Зміст Вперед

Інформація с http://www. ved-service. com


 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника
Сухофрукти Ціна
23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами

Продам арахіс з Аргентини. Знижки оптовикам. Калібри ядер аргентинського арахісу - 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. Якісні показники арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або подрібнені ядра - 4-6%. Урожай: 2010. Упаковка: 50 кг джутові або поліпропіленові мішки. Мінімальний об'єм- один контейнер. 


Арахіс, земляний горіх. Корисні властивості арахісу У 90-ті роки минулого
Горіхова комора З наукової точки зору арахіс - зовсім не горіх, а однорічна трава сімейства
Арахіс стали вирощувати в Одесі раніше всіх Сторіччям раніше арахіс був привезенийБыстрая навигация: