Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BOOKING NOTE - Заявка на перевезення- використовується для резервування місця і тари, інформація, зазначена у заявці, не є основою для заповнення коносамента, після подачі заявки заявник приймає на себе обов'язки надати вантаж до зазначеного терміну.

MT - Тонна метрична = 1000кг.

SOC- Контейнер- власність відправника (клієнта).

Праздники сегодня

Cушений пангасіус / Dried pangasuis

Пангасіус, згідно сучасної зоологічної системі, відноситься к загону сомообразние (Суpryniformes), включає 4 підряду, Риба має довге тіло темно-сірого кольору і сріблястого кольору черевце. Пангасіус (pangasius) - прісноводна риба сімейства сомових, яку розводять по В'єтнамі. Пангасіус іноді називають філе морського мови, але це невірно: і самі риби, і смак їх м'яса абсолютно несхожі.

Пангасіус (Тра) розводять на спеціальних фермах круглий год. Потрібен 6-8 місяців для вирощування "тра" до комерційних розмірів. В провінціях В'єтнаму (Ан Гіанг, Кан Тхо і Донг Тхапа) зосереджено 80% рибофермах. Загальний обсяг виробництва пангасіуса в 2005 році склав 380 тис. тонн, що в 8 раз більше, ніж в1997 році. Годують пангасіуса спеціальним рибним кормом, овочами, морської рибою, соєю, рисом і т. д. Виробники запевняють, що годують її натуральної їжею (пангасіуса, як і всі соми, всеїдні). Коли риба досягає комерційних розмірів, її доставляють на рибозавод на спеціальних човнах, які дозволяють пангасіус частково бути в воді і дихати, то є на фабрику риба надходить жива. Після надходження на фабрику риба зважується, тоді її миють, після цього - обробляють. Філетіруется риба вручну. Після филетирования філе промивається водою, температура якої не перевищує 8 градусів Цельсія. Потім с філе знімають шкіру, кістки, живіт теж видаляються. Філе має бути білим, чистим, безкостисті.

М'ясо пангасіуса містить 89 кілокалорій в 100 г, 15 % білків і 3 % жирів, фосфор і інші цінні мінерали. Цю рибу розводять на спеціальних фермах. Виробники запевняють, що годують її натуральної їжею (пангасіуса, як і всі соми, всеїдні). Після вилову рибу доставляють на завод ще живий, тоді ретельно, дотримуючись всі правила гігієни, обробляють, пакують і швидко заморожують.

М'ясо пангасіуса ніжне, без кісток і будь-якого специфічного запаху. Філе відмінно підходить для обсмажування або запікання. Страви з цієї риби приготувати легко і просто, і виходять вони дуже смачними. Делікатний пангасіус добре поєднується зі спаржею, ананасами, кабачками і грибами, його запікають в горщику, гасять по-в'єтнамських в імбирному соусі. Котлетки з пангасіуса - прекрасне дієтичне блюдо, яке можна рекомендувати для дитячого харчування.

Пропонуємо Вам ознайомитися с зовнішнім виглядом сушеного пангасіуса, упакованого і без упаковки. На фотографіях відображений готовий к Вживання сушений пангасіус. Для масштабування натисніть на фотографію.

 сушений пангасіус
dried pangasius / сушений пангасіус
 сушений пангасіус
dried pangasius / сушений пангасіус
 сушений пангасіус
dried pangasius / сушений пангасіус
сушений пангасіус
dried pangasius / сушений пангасіус

Ціна :

На сайті є останні ціни на сушені морепродукти з В'єтнаму . Ці ціни були дійсними на момент публікації. Щоб отримати дійсні на даний момент ціни необхідно надіслати відповідний запит на поставку сушеної риби і морепродуктів .

Більш ранні ціни зберігаються в розділі архів цін .
 

Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,

Поставка кокосової стружки від виробника з Філіппін. Пропонується дешева філіппінська кокосова стружка , бананові чіпси, сухофрукти. За адресою Ви дізнаєтеся детальну інформацію про виробника, про основні умови поставки, оплати, терміни; зможете подивитися поточні ціни, приклади вантажосупровідних документів та інше. 


Філе пангасіуса Соковите філе пангасіуса - поживний і ситний
Арахісове маслоОреховую пасту одержують із смаженого арахісу перемелюванням його в пасту. Існують
Як правильно вибирати, вживати і зберігати арахіс Арахіс має високу поживнуБыстрая навигация: