Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CFS - Склад консолідації- 1. Cклад, в якому здійснюється консолідація та завантаження / розвантаження в / з морські контейнери. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до CFS; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до CFS (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, розміщення на CFS).

LI - Лінійні умови при відправленні- умови, за яких експедитор надає наступні послуги, стоімсоть яких включена в ставку фрахту: зняття контейнера з транспортного засобу (авто, залізничного), розміщення на терміналі (CY), навантаження на судно.

THC- Термінальна обробка вантажу- спочатку- будь-які послуги терміналу з обробки вантажу: завантаження / вивантаження з судна, переміщення в штабель, виставлення для проведення робіт і т. д. В даний час в практиці склалося наступне розуміння даного терміну- послуги з обробки вантажу, оплату яких у відповідності до звичаїв порту здійснює відправник, якщо це порт відправлення (oTHC), або одержувач, якщо це порт призначення (dTHC).

Праздники сегодня

Рекомендації

Рекомендації

Неможливо обійтися одними усними домовленостями з закордонними партнерами, тому потрібно чітко розуміти переваги і знати о підводних каменях контрактних відносин с іноземними контрагентами. Імпортери і експортери, уклали письмове угоду зі своїм контр-агентом, мають значно більше важелів для контролю над поставкою і захисту своїх інтересів. Іншими словами , контракт є засобом мінімізації можливих ризиків і інших негативних наслідків під час ділових відносин с торговим партнером. Усі умови поставки, оплати, відповідальність, ціни, арбітраж і т. п. Остаточно обумовлюються в контракті. У кожного постачальника є свій стандартний варіант контракту. Однак він зазвичай не цілком підходить, оскільки по законодавством в країнах СНД існує маса специфічних вимог, звичаїв і обов'язкових пунктів для згадки в контракті. Тому рекомендується взяти за основу адаптований під конкретну країну варіант або універсальний варіант.

Наприклад, для поставок арахісу часто використовується контракт, який можна завантажити по наступної посиланням: контракт на поставку китайського арахісу .

Вищенаведений приклад контракту не є шедевром і вершиною юридичної думки. Це звичайна "робоча конячка " - результат незалежного творчості низки імпортерів з СНД, які розробляли його для себе і в Надалі вже інші Політика вносили туди ті або інші додаткові умови, формулювання, схеми в відповідно з особливостями місцевого законодавства, вимог банків, митниці і т. п. Якщо постачальник їх брав і вони були потенційно корисні іншим замовникам, то вони вносилися в стандартний варіант. Зрозуміло такий контракт можна правити скільки завгодно, змінювати будь-які пункти і вносити свої власні зустрічні пропозиції.

Контракт тим краще, ніж більше він враховує ситуацій типу «Що буде в випадку...». Хороший контракт передбачає багато ситуацій можливого розвитку подій, пов'язаних с майбутньої поставкою , а також закріплює розуміння сторонами наслідків настання таких ситуацій. Що буде в разі непостачання товару або її затримки? Що буде в разі поставки зіпсованого товару або товару гіршого якості? Що буде в разі несвоєчасної або неповної оплати? Що буде в випадку...

Використовуйте золоте правило: «Якщо існує, нехай найменша, імовірність того, що буде допущена помилка при виконанні контракту або умови контракту будуть неправильно витлумачені, - це неодмінно відбудеться ». Візьміть це за правило.

Справа навіть не в тому, що хтось кого-то хоче або хотів обдурити. Практика показує, що існують ситуації, коли сторони абсолютно сумлінно вступали в контрактні відносини і, не маючи злого умислу, помилково розуміли деякі умови взаємин. Під запобігання небажаних ситуацій такого роду нічого не упускайте з увазі.

В кожному державі прийняті свої власні правила і звичаї укладення зовнішньоекономічних договорів на законодавчому рівні . Наприклад, в Україна законом дано визначення зовнішньоекономічного договору, як матеріально оформленого угоди двох або більше суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності і їх іноземних контрагентів, якщо інше не встановлено законом або міжнародним договором Україна, спрямованого на встановлення, зміна або припинення їх взаємних прав і обов'язків по зовнішньоекономічної діяльності.

Положення передбачає наявність по зовнішньоекономічних договорах (контрактах) наступних розділів:

1.1. Назва і номер договору (контракту), дата і місце його складання

1.2. Преамбула

1.3. Предмет договору (контракту)

; 1.4. Кількість і якість товару

; 1.5. Базисні умови поставки товарів

; 1.6. Ціна і загальна вартість договору (контракту)

; 1.7. Умови платежів

1.8. Умови прийому-здачі товару

; 1.9. Упаковка і маркування

1.10. Форс-мажорні обставини

1.11. Санкції і рекламації

1.12. Врегулювання спорів в судовому порядку

; 1.13. Місцезнаходження (місце проживання), поштові і платіжні реквізити сторін.

При складанні контракту бажано приймати по увагу "поради" держави, формулювати фрази с урахуванням оптимізації оподаткування і правил заповнення митних документів .

Додатково можна так ж скористатися загальними рекомендаціями по складання контрактів, щоб створити смислове, логічну оболонку, а юридичні тонкощі вже узгодити с вузькими спеціалістами згодом. Єдине - бажано відштовхуватися від вже узгодженого с постачальником варіанту, а не винаходити велосипед. Інакше є ризик, що узгодження абсолютно нового контракту затягнеться, а в ряді випадків може зайти в глухий кут.

Якщо замовник дійсно хоче укласти взаємоприйнятний контракт, то він повинен розглядати свої пропозиції і умови так ж з точки зору здійсненності і прийнятності їх для постачальника. З своєї сторони постачальник буде робити всі можливе, що задовольнити вимоги покупця в тому числі і не афішуються.


 

23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:
30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній

Китайський арахіс, оптові поставки. Арахіс , сухофрукти, сушений кальмар та інші товари від виробника з Китаю. Детальну інформацію про компанію постачальника, умови поставки, оплати, термінах Ви можете отримати за адресою. У відповідних розділах сайту можна ознайомитися з поточними котируваннями, подивитися приклади відвантажувальних документів, сертифікатів тощо 


{1 } А р а х і з Л. А. А До З Е Н Про В А {2 } А р а х і з Л. А. А До З Е Н Про В А {3 } {4 } {5 } {6 } {7 } {4 } {5 } {8 } {9 } {1 0 } {1 1 } {1 2 } {5 } {1 3 } А р а х і з п про д з е м н и ї 1 - н і ж н я я ч а з т ь р а з т е н і я з ц в е т до а м і, м про л про д и м і і з р е л и м і п л про д а м і (б про б а м і ) ; 2 - б про б (в р а з р езе) зі зрілими насінням Зерна арахісу широко використовуються в кондитерському виробництві Арахіс не містить хоземлятеріна, а це дуже важливо для тих, хто піклується про здорове харчування Посадки арахісу Прибирання арахісу в США Арахісове поле після збирання Лущення арахісу Приготування каші з арахісу в Буркіна-Фасо Експорт арахісового масла у світі, 1999 Країни тис.
Варений арахіс корисніше смаженого Варений арахіс - традиційне ласощі в південних штатах США - не тільки
Як десерт чудово підійдуть сухофрукти. Чому саме сухофрукти? СухофруктиБыстрая навигация: