Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DOOR - Доставка до дверей- умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення до / від вхідних дверей / складу відправника / полчателя; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до вхідних дверей / складу відправника / одержувача.

IN-BOND - Не пройшов митне очищення (про товар).

SHIPPER- Відправник- особа, яка фактично або номінально надає вантаж до перевезення, а також направляє інструкції перевізнику.

Праздники сегодня

Узгодження контракту

В більшості випадків умови контракту є договірними і допускається зміна ряду пунктів " під замовника ". Зазвичай це деякий взаємоприйнятний компроміс, узгоджений сторонами. Для узгодження проформи контракту замовник (в контракті Покупець) заповнює його своїми даними (назва компанії, реквізити, товар, обсяг і тощо), і якщо необхідно, то редагує текст і вносить свої зустрічні пропозиції. Часто замовник на етапі узгодження умов контракту звертається за консультацією до своїм фахівцям: юристам, економістам, брокерам і працівникам банків. Зібравши їх найбільш принципові побажання він вносить додатки в відповідні пункти проформи контракту, виділяючи правки іншим кольором шрифту, щоб було ясно, що конкретно пропонується доповнити, змінити, а які пункти прийняті. Далі текст контракту замовник відправляє по електронної поштою для розгляду постачальником. Якісь пункти постачальником (в контракті Продавець) можливо будуть прийняті, а на якісь будуть дано зустрічні пропозиції. І так буде узгоджуватися контракт до його повного прийняття сторонами. Після узгодження і внесення необхідних змін, контракт підписується і вступає в силу - починається безпосереднє здійснення проекту.

Висновок

 • В випадку досягнення домовленістю по всім пунктам контракту, Покупець направляє Продавцю підписану і скріплену печаткою копію контракту по факсу або в відсканованому вигляді по e-mail .

 • Продавець в свою чергу підписує отриману копію контракту, скріплює печаткою і відправляє її Покупцеві тим ж способом разом с проформой інвойсу.

 • Починаючи с цього моменту Покупець може починати фінансові руху.

Виконання

В контракті часто обмовляється, що факсові копії підписаного контракту мають силу оригіналу. Тому с моменту підписання Продавцем контракту і отримання проформи інвойсу Покупець вже може починати виконувати умови контракту по оплаті, тобто Відкривати акредитив або слати передоплату . Для будь-якого банку зазвичай цілком досить підписаних копій контракту і проформи інвойсу для здійснення платежів.
Подальші дії сторін визначаються умовами контракту.

В відповідно с умовами контракту Продавець зобов'язаний надати Покупцеві оригінали і копії обумовленого списку вантажосупровідних документів. Для кожного товару і країни походження це може бути свій набір документів.

Наприклад, для поставок китайського арахісу використовується наступний набір транспортних документів і сертифікатів:

 • Комерційний інвойс - 3 оригіналу, 2 копії;

 • Сертифікат якості-1 оригінал, 2 копальні і ;

 • Сертифікат походження - 1 оригінал, 2 копії;

 • Коносамент (Bill of Lading ) - 3 оригіналу, 2 копії;

 • Сертифікат о фумігації - 1 оригінал, 2 копії;

 • Фітосанітарний сертифікат 1 оригінал, 1 копія;

 • Ветеринарний сертифікат 1 оригінал, 2 копії.

 • Страховий сертифікат - 1 оригінал

 • Контракт, підписаний Продавцем - 1 оригінал

 • Експортне декларація (на нац. мовою) - 1 копія

;

За домовленості сторін список може бути розширено і можуть додаватися специфічні сертифікати під конкретний продукт. Відскановані копії перерахованих документів на вантаж можна подивитися в розділі " Документи "

В залежності від того, як і де Покупець планує проводити митний очистку можуть бути нюанси в заповненні коносамента, сертифікатів, бирок на мішки і т. д. Зазвичай ці питання узгоджуються зі своїм митним брокером і ця інформація надається Продавцю в перебігу декількох днів після підписання контракту. Стандартний запитальник по вимогам к документам можна переглянути в розділі " Документи " .


 

Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт
Сухофрукти Ціна
16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами

Арахіс з Аргентини за вигідними цінами. Оптові поставки ядер арахісу сорти Раннер (калібри 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий), бланшованого арахісу сорту Раннер (калібри 38/42, 40/50, 50/60, колотий), арахісу сорти Редскін (з червоною шкірочкою, калібри- 60/70, 70/80, 80/100), високоолеінового сорти ядер арахісу, високоолеінового арахісу бланшованого, арахісу в шкірці. 


Скорочення виробництва рибопродуктів в Україну викликало стрімке зростання їх імпорту. Найближчим часом обсяги
Норвегія - не найбільший постачальник морепродуктів на світовий ринок. За обсягами експорту риби Норвегія,
{1 } А р а х і з Л. А. А До З Е Н Про В А {2 } А р а х і з Л. А. А До З Е Н Про В А {3 } {4 } {5 } {6 } {7 } {4 } {5 } {8 } {9 } {1 0 } {1 1 } {1 2 } {5 } {1 3 } А р а х і з п про д з е м н и ї 1 - н і ж н я я ч а з т ь р а з т е н і я з ц в е т до а м і, м про л про д и м і і з р е л и м і п л про д а м і (б про б а м і ) ; 2 - б про б (в р а з р езе) зі зрілими насінням Зерна арахісу широко використовуються в кондитерському виробництві Арахіс не містить хоземлятеріна, а це дуже важливо для тих, хто піклується про здорове харчування Посадки арахісу Прибирання арахісу в США Арахісове поле після збирання Лущення арахісу Приготування каші з арахісу в Буркіна-Фасо Експорт арахісового масла у світі, 1999 Країни тис.Быстрая навигация: