Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CFS - Склад консолідації- 1. Cклад, в якому здійснюється консолідація та завантаження / розвантаження в / з морські контейнери. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до CFS; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до CFS (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, розміщення на CFS).

FR- FLAT RACK - тип контейнера- дивіться в типах контейнерів.

RF - Рефрижераторний контейнер.

Праздники сегодня

Поставка

Більшість постав про к імпортованих товар ов здійснюється в морських контейнерах і ж / д вагонах на наступних базисах Інкотермс 2000:

  • FOB порт відвантаження ;

  • CFR порт призначення зручний покупцеві;

  • CIF порт призначення зручний покупцеві;

  • DAF кордон переходу Китай-РФ, Китай-Казахстан ;

  • DDU пункт призначення зручний покупцеві.

Детальніше об зобов'язання продавця і покупця в відповідно с базисами Інкотермс можна почитати по наступної посиланням: правила Інкотермс 2000

Оплата

Умови оплати у різних експортерів відрізняються в широких межах. Найбільш популярні наступні варіанти оплати товару:

Детальний опис кожного варіанту можна подивитися переміщаючись по посиланнях.

Терміни і загальна процедура поставки

Як тільки продавець отримує інформацію з свого банку о фактичних діях покупця, тобто Надходження передоплати або повідомлення об відкритті акредитива, то починаючи с цього моменту, він приступає к виконання своїх контрактних зобов'язань по поставці.

Терміни поставки залежать від виду продукту, термінів його виробництва, варіанту упаковки, пункту відвантаження і до онечного пункту поставки , виду транспорту і т. п. Усереднені цифри виходять такі:

1. Підготовка вантажу к відправлення.

Це в середньому займає 10-20 днів для поставки в мішках або ящиках навалом.

Е сли потрібно займатися виробництвом або розфасовкою в роздрібні пакетики , то на виробництво потрібно більше часу, оскільки спочатку необхідно узгодити всі питання, що стосуються дизайну, конструкції і матеріалу пакетика с замовником і місцевої друкованої фабрикою для їх виробництва.

За вищевказане час п роізводітель доставляє вантаж в порт, сертифікує, проводить фумігацію, затамажівает, погоджує питання, пов'язані з перевезення ой і т. п.

2. Перевезення.

Час доставки вантажу залежить від виду транспорту і кінцевого пункту.

Наприклад, доставка китайського арахісу морем займає в середньому  


Сухофрукти нам допоможуть
Як десерт чудово підійдуть сухофрукти. Чому саме сухофрукти? Сухофрукти
Анчоус (лат. Engraulis)- рід пелагічних морських риб сімейства анчоусовие загону сельдеобразних.Быстрая навигация: