Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CUT OFF TIME - Контрольний час завезення вантажу на термінал і оформлення відповідних документів на рейс.

FI - Вільно від навантаження- умова перевезення при відправленні- означає, що фрахт не враховує вартості навантаження на судно.

SHIPPER- Відправник- особа, яка фактично або номінально надає вантаж до перевезення, а також направляє інструкції перевізнику.

Праздники сегодня

Кокосове молоко

Кокосове молоко - солодкий, схожий на молоко харчової продукт, одержуваний з м'якоті зрілого кокосового горіха. Колір і багатий смак кокосового молока, може бути обумовлений високим вмістом масла і цукру. Кокосова молоко видобувається за допомогою вичавлювання тертої кокосової м'якоті, с використанням механічного преса. Це використовується
головним чином для приготування десертів і концентрованих сухих соусів. Також використовується для супів і іншої кулінарії.

Відкриті банки кокосового молока повинні бути охолоджені, так як після розтину упаковки молоко придатне в їжу всього декілька днів. Ніколи не залишайте кокосове молоко в кімнатній температурі, бо що воно прокисне і зіпсується.


Заморожене кокосове молоко залишається свіжим довше, що важливо в стравах, де кокосовий аромат не заглушається каррі і іншими спеціями.

Якщо Ви стурбовані жирністю кокосового молока, то будьте спокійні : дослідження показали, що жир легко засвоюється і насичує ваше тіло енергією всупереч поширеній міфу про те, що жир перетворюється у шкідливий холестерин, забиває артерії. Основна жирна кислота в кокосовому молоці - лауринової кислота, яка є тим ж самим жиром, який міститься в достатку в материнському молоці і який, як відомо, стимулює розумовий розвиток і сприяє оздоровленню кісток. Також спостерігаються важливі антиканцерогенні і антіпатогенние властивості.

Жирність кокосового молока 17 приблизно%.
Жирність кокосового крему приблизно 24 %
Жирність кокосового молока 10 приблизно%

Упаковка - бляшані банки по 400 мл. Можливі і інші розміри банок по запиту покупця.

Для отримання актуальної ціни на зацікавив Вас продукт необхідно надіслати запит на поставку продуктів . 

Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,

Недорога кокосова стружка з Філіппін. Дерево стружка з Філіппін за низькими цінами. Сухофрукти, бананові чіпси. Котирування на кокоси, терміни поставки, умови платежу та поставки за адресою. 


Арахіс Історія Арахіс, або земляний горіх, в дикому вигляді зустрічається в Південній Америці, в основному
По концентрації солі в тканинах розрізняють рибу крепкосоление (понад 14% солі), среднесоление (9-14%), слабосоленую
Філе пангасіуса Соковите філе пангасіуса - поживний і ситнийБыстрая навигация: