Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BAF- Бункерна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від вартості палива на міжнародному ринку

GENERAL CARGO - Генеральний вантаж- вантаж, який може бути перерахований, тобто вантаж, упакований в тару, або штучний вантаж, у тому числі: ящики, мішки, бочки, тюки, контейнери і т. д.

POL- PORT OF LOADING- Порт навантаження.

Праздники сегодня

Кокосовий сік і кокосова вода

Кокосовий Сік і кокосова Вода - рідини, знаходяться всередині свіжого кокосового горіха. Вона обробляється с використанням останніх технологій, щоб зберегти освіжаюче якість і аромат натуральної кокосової води. Тому цей чудовий утоляющий спрагу напій може використовуватися і як інгредієнт для іншого напою, будучи змішаним с фруктовими соками. Кокосовий сік смачний, повний солей, цукрів і вітамінів, і тому він надзвичайно популярний серед атлетів.
Що може бути краще, що надзвичайно живильний натуральний напій с тонким ароматом і смаком?
Кокосовий сік задовольняє всім вимогам, що пред'являються к ідеального спортивному напою.

Кокосовий сік здавна використовувався для втамування спраги і підтримки здоров'я і краси в тропіках всього світу в протягом багатьох століть. Цей здоровий напій відрізняється низьким вмістом жирів і низькокалорійністю, не містить холестерину, має природний баланс натрію, калію, кальцію і магнію.

Приємно охолоджуючий кокосовий сік зменшує спрагу в спекотні і відновлюють емоційну стабільність жінок в період менопаузи. Також кокосовий сік є чудовим вибором для людей с проблемами печінки і гепатитом.
Інші лікарські властивості кокосового соку - відновлення балансу води в організмі, очищення організму від паразитів, профілактика і лікування сечовий інфекції, ефективне лікування каменів в нирках і сечовому міхурі, сприяння швидкому засвоєнню ліків і полегшує їх переносимість.

Наші спеціальні методики збору і обробки врожаю дозволяють нам упаковувати і пастеризувати натуральний кокосовий сік, екологічно чистий та не вимагає додавання консервантів. Відмінний на смак і містить всі необхідні для організму вітаміни, поживні речовини, цукор, мікроелементи і солі.

Кокосовий сік - природний ізотонічний напій з тим ж самим рівнем електролітичного балансу, що і людська кров. Це - напій життя.

Кокосовий сік не містить жиру, низькокалорійний і не містить холестерину.

Для отримання актуальної ціни на зацікавив Вас продукт необхідно надіслати запит на поставку продуктів . 

№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна
23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами

Поставка кокосової стружки від виробника з Філіппін. Пропонується дешева філіппінська кокосова стружка , бананові чіпси, сухофрукти. За адресою Ви дізнаєтеся детальну інформацію про виробника, про основні умови поставки, оплати, терміни; зможете подивитися поточні ціни, приклади вантажосупровідних документів та інше. 


Арахісове маслоОреховую пасту одержують із смаженого арахісу перемелюванням його в пасту. Існують
Морепродукти - річ надзвичайно вишукана і корисна. Страви з цих продуктів хороші і за святковим
Алергія на горіхи Горіхи, включаючи і деревні горіхи, і земляний арахіс, відносяться до найпоширеніших харчових алергенів.Быстрая навигация: