Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETA- Передбачувана дата прибуття.

MT - Тонна метрична = 1000кг.

WM - Основа для нарахування фрахту- вага або об'єм, застосовується в залежності від того, який показник (вага або об'єм) більше.

Праздники сегодня

CIF - cтоимость, страхування і фрахт

Термін " Вартість, страхування і фрахт " означає, що продавець виконав поставку, коли товар перейшов через поручні судна в порту відвантаження. Продавець зобов'язаний оплатити витрати і фрахт, необхідні для доставки товару в зазначений порт призначення, ПЗ ризик втрати або ушкодження товару, як і будь-які додаткові витрати, що виникають після відвантаження товару, переходять с продавця на покупця.
Однак, по умовами терміна CIF на продавця покладається також обов'язок придбання морського страхування в користь покупця проти ризику втрати і ушкодження товару по час перевезення.
Отже, продавець зобов'язаний укласти договір страхування і оплатити страхові внески. Покупець повинен приймати по увагу, що згідно умовами терміна CIF , від продавця потрібно забезпечення страхування лише с мінімальним покриттям <см. введення п. 9.3> . В випадку, якщо покупець бажає мати страхування с великим покриттям, він повинен або спеціально домовитися об цьому с продавцем, або сам прийняти заходи по висновку додаткового страхування.
За умовам терміна CIF на продавця покладається обов'язок по митної очищенню товару для експорту.
Даний термін може застосовуватися тільки при перевезення товару морським або внутрішнім водним транспортом. Якщо сторони не збираються поставити товар через поручні судна, слід застосовувати термін CIP .

Обов'язки продавця:
Обов'язки покупця:
А.1. Представлення товарів в відповідно с договором Продавець зобов'язаний в відповідно с договором купівлі-продажу надати покупцеві товар, комерційний рахунок-фактуру або еквівалентну йому електронне повідомлення, а також будь-які інші докази відповідності, які можуть знадобитися по умовами договору купівлі-продажу. Б.1. Сплата ціни Покупець зобов'язаний сплатити передбачену договором купівлі-продажу ціну товару
А.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Продавець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку експортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це потрібно <см. введення п. 14> , всі митні формальності для експорту товару.
Б.2. Ліцензії, свідоцтва і інші формальності
Покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик отримати будь-яку імпортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це потрібно <см. введення п. 14> , всі митні формальності для імпорту товару і для його транзитної перевезення через Третє країни.
А.3. Договори перевезення і страхування А) Договір перевозкіПродавец зобов'язаний укласти за свій рахунок на звичайних умовах договір перевезення товару до зазначеного порту призначення по звичайного судноплавному маршруту на морському (або на відповідному для внутрішнього водного транспорту) судні такого типу, який зазвичай використовується для перевезення товару, аналогічного товару, вказаною в договорі купівлі-продажу.
Б) Договір страхованіяПродавец зобов'язаний забезпечити за свій рахунок - як це погоджено в договорі купівлі-продажу - страхування вантажу на умовах, дозволяють покупцеві або іншому особі, володіє страховим інтересом, звернутися безпосередньо к страховику, а також надати покупцеві страховий поліс або інше доказ страхового покритія. Страхованіе має бути заброньований у страховика або в страхової компанії, користуються хорошою репутацією, і, якщо немає спеціальних угод о протилежному, то страхування має бути заброньований в відповідно с мінімальним покриттям згідно Умов Інституту по розробці вантажних термінів / Institut Cargo Clauses / (Об'єднання лондонських страховиків / Institute of London Underwriters /) або будь-якого подібного збірника договірних статей. Тривалість страхового покриття повинна відповідати статтями Б.4. І Б.5. За вимогу покупця і за його рахунок продавець зобов'язаний провести страхування від військових ризиків, страйків, заколотів і інших цивільних хвилювань, якщо це можливо. Страхування повинно покривати, як мінімум, передбачену в договорі купівлі-продажу ціну плюс 10 % (т. е. 110 %) і має бути укладено в валюті договору купівлі-продажу.
Б.3. Договори перевезення і страхування
А) Договір перевезення. Ні зобов'язань <см. введення п. 10> .
Б) Договір страхування. Ні зобов'язань <см. введення п. 10> .
А.4. Поставка
Продавець зобов'язаний занурити товар на борт судна в порту відвантаження в встановлену дату або в межах узгодженого строку.
Б.4. Прийняття поставки
Покупець зобов'язаний прийняти поставку товару, коли вона здійснена в відповідно зі статтею А.4., І отримати товар від перевізника в названому порту призначення.
А.5. Перехід ризиків
Продавець зобов'язаний с урахуванням застережень статті Б.5. Нести всі ризики втрати або пошкодження товару до моменту переходу товару через поручні судна в порту відвантаження.

Б.5. Перехід ризиків Покупець зобов'язаний нести всі ризики втрати або ушкодження товару с моменту переходу товару через поручні судна в порту відвантаження. Покупець зобов'язаний - при невиконанні їм обов'язки дати повідомлення в відповідно зі статтею Б.7. - Нести всі ризики втрати або ушкодження товару с моменту закінчення узгодженої дати або дати закінчення зафіксованого терміну відвантаження. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору.

А.6. Розподіл витрат
Продавець зобов'язаний с урахуванням застережень статті Б.6.:
- нести всі витрати, пов'язані с товаром, до моменту його поставки в відповідно зі статтею А.4., і
- оплатити фрахт і всі випливають з статті А.3а) витрати, включаючи витрати по навантаженні товару на борт судна, і - нести витрати, пов'язані с придбанням страхування в відповідно зі статтею А.3б), і
- оплатити будь-які витрати по розвантаженні товару в узгодженому порту розвантаження, які згідно договору перевезення покладаються на продавця, а також
- оплатити, якщо це потрібно <см. введення п. 14> , всі витрати, пов'язані с виконанням митних формальностей для експорту, як і інші мита, податки і інші збори, підлягають оплаті при експорті товару, і пов'язані з його транзитної перевезенням через Третє країни в випадках, коли витрати згідно договору перевезення покладаються на продавця.
Б.6. Розподіл витрат
Покупець зобов'язаний с урахуванням застережень статті А.3а):
- нести всі витрати, пов'язані с товаром, с моменту його поставки в відповідно зі статтею А.4., і
- нести всі витрати і збори, пов'язані з товаром по час його транзитної перевезення до прибуття в порт призначення, за винятком випадків, коли вони згідно договору перевезення покладаються на продавця, і - оплатити витрати по розвантаженні товару, включаючи витрати по оплаті ліхтерних і причальних зборів, за винятком випадків, коли вони згідно договору перевезення покладаються на продавця, і - нести всі додаткові витрати внаслідок невиконання їм обов'язки дати належне повідомлення в відповідно зі статтею Б.7. С узгодженої дати або с закінчення узгодженого терміну для поставки. Умовою, однак, є належне відповідність товару договору. Це значить, що товар повинен бути належним чином ідентифікований, то є виразно відособлений або іншим чином позначений як товар, є предметом даного договору, і
- оплатити, якщо це потрібно <см. введення п. 14> , всі мита, податки і інші збори, а також витрати на виконання митних формальностей, підлягають оплаті при імпорті товару, і, в разі необхідності, для його транзитної перевезення через Третє країни, якщо вони не покладаються на продавця при оформленні договору перевезення.
А.7. Повідомлення покупцеві
Продавець зобов'язаний сповістити покупця достатнім чином о тому, що товар поставлений в відповідно зі статтею А. 4., а також направити покупцеві будь інше повідомлення, якого потребує йому для здійснення зазвичай необхідних заходів для отримання товару.
Б.7. Повідомлення продавцеві В випадку, якщо покупець вправі визначити термін, в протягом якого товар повинен бути відвантажено, і / або порт призначення - він зобов'язаний належним чином сповістити об цьому продавця.
А.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення Продавець зобов'язаний негайно надати покупцеві за свій рахунок звичайний транспортний документ, виписаний для узгодженого порту назначенія. Данний документ (наприклад, оборотний коносамент, необоротна морська накладна, доказ о перевезення внутрішнім водним транспортом) повинен поширювати своє дію на проданий товар, бути датованим в межах терміну, узгодженого для відвантаження товару, і дати покупцеві можливість отримати товар від перевізника в порту призначення, і, якщо не обумовлено інше, дати покупцеві можливість продати товар Третє особі під час транзитної перевезення шляхом передавальної написи (оборотний коносамент) або шляхом повідомлення перевозчіка. Еслі оформляється кілька оригіналів транспортного документа, покупцеві повинен бути передано повний комплект орігіналов. В випадку, якщо продавець і покупець домовилися про використанні коштів електронної зв'язку, згадані вище документи можуть бути замінені еквівалентними електронними повідомленнями (EDI). Б.8. Докази поставки, транспортні документи або еквівалентні електронні повідомлення
Покупець зобов'язаний прийняти передбачений статтею А.8. Транспортний документ, якщо він відповідає умовам контракту купівлі-продажу.
А.9. Перевірка - упаковка - маркування
Продавець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для поставки товару в Відповідно зі статтею А.4. Продавець зобов'язаний за свій рахунок забезпечити упаковку (за винятком випадків, коли в даної галузі торгівлі прийнято зазвичай відправляти обумовлений контрактом товар без упаковки), необхідну для організує їм перевезення товару. Упаковка повинна бути маркована належним чином.
Б.9. Огляд товару
Покупець зобов'язаний нести витрати, пов'язані с яким передвідвантажувальним оглядом товару за винятком випадків, коли такий огляд потрібно властями країни експорту.
А.10. Інші обов'язки
Продавець зобов'язаний по прохання покупця надати останньому за його рахунок і на його ризик повне сприяння в отриманні будь-яких документів або еквівалентних їм електронних повідомлень (крім названих в статті А.8.), видаваних або використовуваних в країні відправлення та / або в країні походження товару, які можуть знадобитися покупцеві для імпорту товару або, в разі необхідності, для його транзитної перевезення через Третє страни. Продавец зобов'язаний забезпечити покупця по його вимогу всієї інформацією, необхідної для здійснення страхування.
Б.10. Інші обов'язки
Покупець зобов'язаний нести всі витрати і оплачувати збори, пов'язані з отриманням документів або еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., а також відшкодувати витрати продавця, понесені останнім внаслідок надання їм допомоги покупателю. Покупатель зобов'язаний забезпечити продавця по його вимогу всієї інформацією, необхідної для здійснення страхування.

Назад Зміст Вперед

Інформація с http://www. ved-service. com


 

1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника

Поставка дешевих філіппінських кокосів. Пропонується кокосова стружка і кокосове масло. Котирування, умови поставки , Оплати, терміни та інша інформація представлені за адресою. 


Морепродукти - річ надзвичайно вишукана і корисна. Страви з цих продуктів хороші і за святковим
Анчоус (лат. Engraulis)- рід пелагічних морських риб сімейства анчоусовие загону сельдеобразних.
Харчова цінність горіхів Найменування Білки,Быстрая навигация: