Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BONDED WAREHOUSE- Склад, що знаходиться під митним контролем, товари на якому зберігаються без обкладення державними податками: митний склад або склад тимчасового зберігання.

FEU- еквівалентний обсягу сорокафутових контейнера.

RAMP- Рампа- 1. Пристрій для переміщення вантажу з одного виду транспорту на інший. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до найближчої до відправника / одержувача рампи; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до рампи (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, термінальні услегі, навантаження на авто / жд транспорт, доставку до / від найближчої до одержувача / відправникові рампи).

Праздники сегодня

Чорний полосатик (Dried Black Stripe Fish)

 чорний полосатикТак полюбилися нашу споживачеві сушені снеки - полосатики, чорний полосатик нарівні с жовтим полосатиком - є морської рибкою з усіма їх плюсами. Адже, як відомо, мінеральний склад морської риби багато багатшими річковий. А смак м'яса цього родича ставридки, настільки схожий на традиційну прісноводну сушену рибку, робить жовтого полосатика класичної закускою к пиву.


Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника

Прямі поставки арахісу з Китаю. Поставка арахісу , сухофруктів, морепродуктів за цінами виробника з Китаю. за адресою Ви дізнаєтеся детальну інформацію про виробника, про основні умови поставки, оплати, терміни; зможете подивитися поточні ціни, приклади відвантажувальних документів та багато іншого. 


Гострий гороховий суп з арахісом Спосіб приготування: Замочіть сухий горох на 8-10
По концентрації солі в тканинах розрізняють рибу крепкосоление (понад 14% солі), среднесоление (9-14%), слабосоленую
Горіхова комора З наукової точки зору арахіс - зовсім не горіх, а однорічна трава сімействаБыстрая навигация: