Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CFS - Склад консолідації- 1. Cклад, в якому здійснюється консолідація та завантаження / розвантаження в / з морські контейнери. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до CFS; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до CFS (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, розміщення на CFS).

LI - Лінійні умови при відправленні- умови, за яких експедитор надає наступні послуги, стоімсоть яких включена в ставку фрахту: зняття контейнера з транспортного засобу (авто, залізничного), розміщення на терміналі (CY), навантаження на судно.

TKL- Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до перевантажувального обладнання в порту відправлення / призначення; вартість перевезення включає крім фрахту завантаження / розвантаження з / на судно, не включає підвезення / відвоз до / від перевантажувального оборудованія.Данние умови перевезення часто використовуються в портах, контейнерні термінали (CY) в яких вилучені від лінії причальної стінки і доставка до / з місця завантаження / розвантаження є додатковою операцією.

Праздники сегодня

Бананові Чіпси

Бананові Чіпси. Продукт сертифікований як еколологіческі чистий.


Філіппіни - сильний претендент на назва "Бананової Столиці Світу" завдяки незліченним банановим плантаціям, розкиданим по всьому острову Мінданао. Знайшовши цей приголомшливий джерело, компанія Celebes побудувала свій перший
завод бананових чіпсів в 1986. Процвітаюча виробництво привело к будівництві ДРУГА заводу в місті Генерал Сантос в 1988, і незабаром третій завод був побудований в 1990, в Місто Такума. Ці Три заводу виробляють бананові чіпси в загально кількості 90 20-футових контейнерів в місяць.

В світової тенденції зростання попиту на тропічні плоди, включаючи снеки, Celebes бачить постійна зростання попиту на свої бананові чіпси.
Обсяги продажу збільшуються ще і того, що всім відомо, що бананові чіпси - здорова і поживна їжа.

Бананові Чіпси Celebes зроблені з філіппінського банана сортів Saba і Cardava variety. Зрілі банани зеленого кольору очищаються, миються, нарізаються скибочками і обсмажуються в свіжому рослинному маслі .
Чіпси не містять штучних добавок. Середні розміри - 20-25 мм в діаметрі і 4 мм завтовшки.

Бананові чіпси випускаються с різними смаками : Медові, підсолоджені, непідсолоджені, Солоні і приправлена корицею. Ще можливі різні варіанти нарізки - Цілком, половинками, чвертями, Кубиками, і часточками.

Упаковка: 8 кілограм, 12 фунтів, 14 фунтів, 15 фунтів та 18 фунтів. Також доступна спеціальна упаковка в 25 і 50 фунтів.


Для отримання актуальної ціни на зацікавив Вас продукт необхідно надіслати запит на поставку продуктів . 

9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна

Пропонується свіжоморожена і сушена риба з В'єтнаму в асортименті. Снеки поставляються до найближчого зручного покупцеві порту. Мінімальна партія: один реф. контейнер. Перелік морепродуктів , специфіка поставки, варіанти оплати, строки та ін 


Пангасіус з В'єтнаму Пангасіус - річкова
Арахісове маслоОреховую пасту одержують із смаженого арахісу перемелюванням його в пасту. Існують
Арахіс стали вирощувати в Одесі раніше всіх Сторіччям раніше арахіс був привезенийБыстрая навигация: