Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 FCL- Повне завантаження контейнера одним відправником на адресу одного одержувача.

FI - Вільно від навантаження- умова перевезення при відправленні- означає, що фрахт не враховує вартості навантаження на судно.

SHIPPER- Відправник- особа, яка фактично або номінально надає вантаж до перевезення, а також направляє інструкції перевізнику.

Праздники сегодня

Сушені щупаки (Dried Baby pike)

Щука (лат. Esox) - рід прісноводних риб, єдиний в сімействі щучих (Esocidae). Типовий вид роду - Esox lucius (щука звичайна). Поширена в Європі, Сибіру, Північної Америці.

Різні види роду азіатських щупаків (Aplocheilus) поширені в Південно-Східної Азії. Багато види живуть як в зрошувальних каналах, так і в гірських струмках. За будовою тіла і образу життя азіатські щупаки дуже схожі на африканських. Тримаються риби в верхніх шарах води, основний їжею їх в природних умовах служать комахи, падаючі на поверхню води, густо зарослої плаваючими рослинами. Тут риби підстерігають здобич. На потилиці у азіатських щупаків розташоване блискуче пляма. Передбачається, що це пляма служить для залучення живлять комах.

Маленькі щуки (щупаки), довжиною в палець, ковтають переважно водяних бліх, якими кишать озера. Одне - і двофунтові підлітки харчуються цими щучка і рачками; щуки в десять-двадцять фунтів пожирають, як правило, щук поменше. Таким чином, підводний світ тут заснований на ієрархічному пожиранні власного потомства і, мабуть, тільки величезної плодючості зобов'язаний тим, що потомства всі ще досить ». Їжа щуки різноманітна в залежно від обставин. Зазвичай вона споживає найбільш численних риб. В озерах і водосховищах ними будуть плотва, окунь, йорж, лящ, густера. В річках в їжі щуки збільшується значення типово річкових риб - піскаря, гольця, ян, щиповки, бичка-підкаменьщик і ін Навесні щука охоче поїдає жаб. Відомі випадки, коли щука тягла в глибину річки мишей, щурів, куликів і навіть білок, перепливають річки. Великі щуки здатні напасти на плаваючу качку, і їх називають в такому випадку «качатницю». Щуки здатні захоплювати великих риб, довжина і вага яких становлять близько 50% від довжини і ваги хижака, а іноді досягають 61-63%. В харчуванні щук середнього розміру, близько півметра, переважають численні і малоцінні риби, тому щука є необхідним об'єктом раціонального рибного господарства в озерах. В її відсутності або при нечисленності різко зростає чисельність дрібного йоржа, окуня. В водосховищах створюються сприятливі умови для відгодівлі щуки, але умови розмноження в них завдяки коливанню рівня в період нересту несприятливі, і чисельність її низька і значно коливається в різні роки. Тому там нерідко створюють спеціальні нерестові ставки.

Щуку досить широко розводять в ставкових господарствах. Під Франції з загальної площі ставків в 100 тис. га більше 50 тис. га віддані під розведення щуки. М'ясо щуки, містить 2-3% жиру, є дієтичним продуктом, особливо якщо риба надходить для споживання в свіжому вигляді. Темп зростання щуки змінюється в широких межах в залежно від умов харчування, особливо в перші роки життя до настання статевої зрілості. Щука досягає довжини більше 1,5 м і ваги більше 35 кг. Максимальний вік щуки в промислових уловах в даний час, а також кілька століть того назад не перевищує 20 років. Є відомості о затриманні 33-річної щуки.

Нижче наводяться фотографії Сушеної щупаки без голови (Dried Baby Pike headless) , зроблені на заводі під В'єтнамі


dried baby pike / сушена щучка

dried baby pike / сушена щучка

dried baby pike


Для отримання актуальної ціни на зацікавив Вас продукт необхідно надіслати запит на поставку продуктів .


 


Сухофрукти Ціна
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,

Арахіс китайський оптом. З Китаю від виробника: арахіс (довгий, круглий, бланшований, в шкірці, смажений), сухофрукти (сушені яблука, груші, курага, персики та інших), морепродукти (сушений кальмар скибочками, стружкою, кільцями, ставридка, жовтий полосатик та ін). Ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


При цьому імпортери продовжують скаржитися на низьку рентабельність своєї діяльності. «Оскільки
Ось уже кілька років ринок риби і морепродуктів в Росії залишається одним з найдинамічніших. У моді,
Дуже цінним продуктом є морський гребінець, особливо м'язів (м'ясо) гребінця, в якому міститьсяБыстрая навигация: