Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CFS - Склад консолідації- 1. Cклад, в якому здійснюється консолідація та завантаження / розвантаження в / з морські контейнери. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до CFS; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до CFS (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, розміщення на CFS).

FEU- еквівалентний обсягу сорокафутових контейнера.

RF - Рефрижераторний контейнер.

Праздники сегодня

Російсько-японська торгівля морепродуктами

Російсько-японську торгівлю морепродуктами оточує атмосфера взаємної недовіри і, незважаючи на те, що рибна галузь була і залишається важливою областю російсько-японських відносин, у ній існує безліч серйозних проблем. Одна з них - розбіжність японської та російської митної статистики про постачання морепродуктів. Найбільші розбіжності є в статистичних даних з торгівлі ракоподібними. За японськими даними, в 1994-2002 рр.. Японія імпортувала з Росії в цілому 643,7 тис. т креветок і крабів вартістю 52,5 млрд. дол, але з них тільки 44 тис. т (0,387 млрд. дол) зареєстровано російською митницею. Справа в тому, що митний кордон Російської Федерації охоплює двенадцатімільние територіальні води, а морепродукти з двухсотмільной економічної зони часто йдуть за кордон безпосередньо, не потрапляючи під категорію експорту. Ці дані з продажу риби і інших водних біоресурсів за межами митного кордону в російській статистиці фактично відсутні. Існують і складнощі з перерахуванням даних в доларах на дані в ієнах. Все це не дозволяє однозначно віднести всю статистичну різницю на рахунок нелегального обороту. І все ж очевидно, що починаючи з 1992 р. в цій галузі двосторонніх відносин з поля зору російських державних органів випали ресурсні та фінансові потоки, що вимірюються десятками мільярдів доларів.

Російська сторона неодноразово намагалася ввести аукціонний продаж квот на видобуток водних біоресурсів, посилити контроль за промислом і правилами перетину кордону. Але при сучасному стані російського рибного господарства (падінні видобутку і переробки, поширення браконьєрства, виснаженні ресурсної бази на тлі зростання експорту) існуюча система адміністративного регулювання галузі виявляється абсолютно неефективною.

Від Японії російська влада неодноразово намагалися домогтися посилення митного контролю за імпортом риби та морепродуктів, а також інформації про заходження російських суден в японські порти. (Державний комітет з рибальства РФ неодноразово ставив це питання перед департаментом рибальства Японії). Однак до 2002 р. ніяких конкретних домовленостей досягнуто не було. Тільки після складних переговорів японська сторона погодилася (з квітня 2002р.) Приймати лише ті російські риболовецькі судна, у капітанів яких є вантажна митна декларація (ВМД), оформлена на території Росії. Японська сторона посилалася при цьому на закон "Про регулювання іноземного рибальства" (1967года), що забороняє заходження іноземних рибальських суден в японські порти для вивантаження улову. Проте ситуація залишилася неврегульованою, т. к. в Японії почали заходити не "риболовецькі", а "вантажні" суду (і не обов'язково під російським прапором), на які цей закон не поширюється. Капітани суден при митному огляді пред'являли ВМД, але японська митниця, оскільки вона не брала участь в переговорах з російською стороною, відповідальності за перевірку справжності ВМД не несла. Департамент ж рибальства Японії не мав (і не має) законних підстав для регулювання заходу таких іноземних вантажних суден. У результаті заходів щодо запобігання нелегального промислу та ввезення російських морепродуктів не дали очікуваних результатів.

Чому торгівля морепродуктами ніяк не піддається ні японському, ні російському адміністративному контролю? Мабуть, має сенс поглянути на ситуацію з економічної точки зору. У 1992-2002 рр.. обсяг імпорту риби та інших водних біоресурсів з Росії збільшився в 1,6 рази. Але одночасно мало місце зниження імпортних цін. За японськими даними, в 1994 р. середня ціна, наприклад, 1 кг ракоподібних складала 13,2 дол, в 2001 р. вона впала до 6,0 дол, тобто більш ніж в 2 рази. Російським експортерам довелося компенсувати втрати від зниження цін поставкою все більшої кількості морепродуктів, а це знову негативно вплинуло на ціни. З моєї точки зору, єдиним можливим виходом з даного порочного кола є участь російських експортерів в процесі ціноутворення на японських ринках.

На японських оптових ринках морепродуктів торги здійснюються між двома групами учасників. Перша група - оптовики працює за контрактами з виробниками і на торгах представляє їх інтереси, друга група - посередники - представляє роздрібних торговців. Зараз переважна більшість російських експортерів не бере ніякої участі в роботі оптових ринків, просто віддаючи вантаж на причалах імпортерам. Останні виступають у ролі додаткового посередницької ланки. Вони збувають товари через оптовиків і не зацікавлені в участі російських партнерів у цьому процесі.

І все ж в даний час є реальна можливість змінити ситуацію на японських оптових ринках, оскільки вже в 2000 році імпорт з Росії склав 39,8% пропозиції краба на японському ринку (у 1990 р.- всього 6,5 %). При цьому, обсяг крабового імпорту з інших країн у 1990-2000 рр.. скоротився на 16,4%. Велика, якщо не сказати монопольна, частка російських поставок дозволяє японським оптовикам укладати контракти з російськими постачальниками, минаючи імпортерів - посередників, від яких російські компанії вже давно хочуть позбутися.

Для реалізації цієї ідеї, яка сьогодні може здатися багатьом "зацікавленим особам" фантазією, потрібні три умови: по-перше, створення єдиної організації експортерів краба всього російського далекосхідного басейну, тобто об'єднання рибалок не по суб'єктах федерації, а по об'єктах промислу, по-друге, тверда рішучість членів організації, в разі необхідності, призупинити крабову путину хоча б на тиждень (цього досить, щоб японські оптовики вийшли на переговори з представниками російських експортерів), по - третє, принципово важливо чітке розуміння російськими рибалками економічної доцільності і необхідності таких дій.

Звичайно, оптовики зажадають, щоб російські експортери розділяли з ними ризики, пов'язані зі змінами ринкової кон'юнктури. Але краще це, ніж зіткнення з проблемою падаючих, причому не тільки в Японії, цін. До того ж інформація про стан ринків повідомляється щодня, у тому числі і в Інтернеті, що може дати надійні орієнтири для роботи російських рибалок.

Дієве участь у ціноутворенні на крабовому ринку Японії може стати першим кроком на шляху до ефективної транснаціоналізації рибної галузі Далекого Сходу Росії і дозволить їй стійко розвиватися не за рахунок збільшення фізичного обсягу експорту, а за рахунок стабілізації експортних цін. У свою чергу, це допоможе і японської переробної промисловості звільнитися від постійного страху перед можливим припиненням постачань морепродуктів через виснаження ресурсної бази.


 

Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника
30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній

Арахіс з Аргентини за вигідними цінами. Оптові поставки ядер арахісу сорти Раннер (калібри 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий), бланшованого арахісу сорту Раннер (калібри 38/42, 40/50, 50/60, колотий), арахісу сорти Редскін (з червоною шкірочкою, калібри- 60/70, 70/80, 80/100), високоолеінового сорти ядер арахісу, високоолеінового арахісу бланшованого, арахісу в шкірці. 


Пангасіус з В'єтнаму Пангасіус - річкова
Пангасіус з яблуками і корицею Вам будуть потрібні : філе пангасіуса
Після скасування ввізних мит на філе риби обсяги імпортованих рибних продуктів ростуть стрімкимиБыстрая навигация: